Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: Dymek ...

  1. #31

    Domyślnie

    .................................dałbym królestwo za takie zdjęcie !!

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertSoul Zobacz posta
    .................................dałbym królestwo za takie zdjęcie !!
    ... gdyby dawali, to Ostry miałby już cały świat

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wingeo Zobacz posta
    ... gdyby dawali, to Ostry miałby już cały świat
    napisałem, że ja dałbym :P więc teraz tylko kwestia czy je mam

  4. #34

  5. #35

    Domyślnie

    pięknie jest, i faktycznie że dymek gra tu pierwsze skrzypce

  6. #36

    Domyślnie

    Kto mi pomoże szukać szczęki...?

    Serio... pomoże ktoś?
    12 14 28 35 85

  7. #37
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Michały nam się rozszalały, najpierw Locter , teraz Ostry
    Gratulacje http://1x.com/photo/42276/category/l...ditions/smoke-

  8. #38

  9. #39

  10. #40

    Domyślnie

    Swiatlo, kolor, plany, detal...az nie wypada analizowac tego zdjecia. Bo tu sie po prostu liczy to, ze otwierasz i za chwile szukasz turlajacej sie po podlodze szczeki.
    Wypas po calosci.
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •