Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Mistrzowie aktu

  1. #1

    Domyślnie Mistrzowie aktu

    Prosty ze mnie chłop i do mnie ten artyzm nie przemawia:
    http://www.swiatobrazu.pl/mistrzowie...ii--23514.html
    Z tych 180 fotografii może nad 20 się zatrzymałem na dłużej, a co Wy na ten temat sądzicie ?
    totalna amatorka

  2. #2

    Domyślnie

    zboczony staruszek Araki........przereklamowany, ludzie daja sie nabierac ze to artysta ☺

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Kupcie sobie CKM i dajcie spokój.
    Nie chodzi o plastik, ale niektóre zdjęcia po prostu odrzucają, na początku oglądałem je z żoną ale po którymś powiedziała że więcej już nie chce na to patrzeć.

    http://www.swiatobrazu.pl/mistrzowie...23514.html,157

    Co autor miał na myśli ?
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 26-05-2011 o 23:20 Powód: pis. ("nie które")
    totalna amatorka

  5. #5

    Domyślnie

    Nooo, jakoś chyba.... i ja nie rozumiem tej "sztuki".
    N

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moro Zobacz posta
    Nie chodzi o plastik, ale nie które zdjęcia po prostu odrzucają, na początku oglądałem je z żoną ale po którymś powiedziała że więcej już nie chce na to patrzeć.

    http://www.swiatobrazu.pl/mistrzowie...23514.html,157

    Co autor miał na myśli ?
    Zaiste - Przaśne

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moro Zobacz posta
    Nie chodzi o plastik, ale nie które zdjęcia po prostu odrzucają, na początku oglądałem je z żoną ale po którymś powiedziała że więcej już nie chce na to patrzeć.

    http://www.swiatobrazu.pl/mistrzowie...23514.html,157

    Co autor miał na myśli ?
    Autor na pewno miał tatusia lub dziadka na urzędzie i dlatego to jest sztuka.

    Akurat tu jest prawdziwy mistrz gatunku IMHO.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez korsarz Zobacz posta
    Obejrzałem tylko do połowy galerii, bo "siem" okrutnie znudził "temi" zdjęciami.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez korsarz Zobacz posta
    Autor na pewno miał tatusia lub dziadka na urzędzie i dlatego to jest sztuka.

    Akurat tu jest prawdziwy mistrz gatunku IMHO.
    wybuchlem.

    smiechem


    proponuje jednak z "troszke" wyzszej polki:
    http://photo.net/photodb/member-photos?user_id=493973


    jak juz koniecznie chcesz plfoto, to proponuje jednak takich fotografow, ktorzy cos kombinuja, a nie tylko napie* jedna przasna recepte, zeby nabijac liczniki odwiedzin i potem sprzedawac warsztaty...

    http://plfoto.com/93853/autor.html
    http://plfoto.com/11261/autor.html
    http://plfoto.com/310/autor.html
    http://plfoto.com/554/autor.html
    http://plfoto.com/133843/autor.html
    http://plfoto.com/6654/autor.html

  10. #10

    Domyślnie

    @akustyk, to co pokazałeś w pierwszym linku, to kupa.....

    Świetnych zdjęć.

    Natomiast przywołane przez Ciebie plfoto jest rewelacyjne w pierwszym piątym i szóstym linku, pozostałe do mnie nie trafiają.


    A nie sądzę, żeby Fetish robił na jedno kopyto. Ale cóż, każdy ma prawo do własnego zdania przynajmniej w tej monarchii jaką jest fotografia, bo już w demokracji niekoniecznie ;D

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •