Prosty ze mnie chłop i do mnie ten artyzm nie przemawia:
http://www.swiatobrazu.pl/mistrzowie...ii--23514.html
Z tych 180 fotografii może nad 20 się zatrzymałem na dłużej, a co Wy na ten temat sądzicie ?
Szukaj
Prosty ze mnie chłop i do mnie ten artyzm nie przemawia:
http://www.swiatobrazu.pl/mistrzowie...ii--23514.html
Z tych 180 fotografii może nad 20 się zatrzymałem na dłużej, a co Wy na ten temat sądzicie ?
totalna amatorka
zboczony staruszek Araki........przereklamowany, ludzie daja sie nabierac ze to artysta ☺
Kupcie sobie CKM i dajcie spokój.
Nie chodzi o plastik, ale niektóre zdjęcia po prostu odrzucają, na początku oglądałem je z żoną ale po którymś powiedziała że więcej już nie chce na to patrzeć.
http://www.swiatobrazu.pl/mistrzowie...23514.html,157
Co autor miał na myśli ?
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 26-05-2011 o 23:20 Powód: pis. ("nie które")
totalna amatorka
Nooo, jakoś chyba.... i ja nie rozumiem tej "sztuki".
N
Autor na pewno miał tatusia lub dziadka na urzędzie i dlatego to jest sztuka.
Akurat tu jest prawdziwy mistrz gatunku IMHO.
wybuchlem.
smiechem
proponuje jednak z "troszke" wyzszej polki:
http://photo.net/photodb/member-photos?user_id=493973
jak juz koniecznie chcesz plfoto, to proponuje jednak takich fotografow, ktorzy cos kombinuja, a nie tylko napie* jedna przasna recepte, zeby nabijac liczniki odwiedzin i potem sprzedawac warsztaty...
http://plfoto.com/93853/autor.html
http://plfoto.com/11261/autor.html
http://plfoto.com/310/autor.html
http://plfoto.com/554/autor.html
http://plfoto.com/133843/autor.html
http://plfoto.com/6654/autor.html
akustyk.fc.pl albo tez bartrozanski@flickr
@akustyk, to co pokazałeś w pierwszym linku, to kupa.....
Świetnych zdjęć.
Natomiast przywołane przez Ciebie plfoto jest rewelacyjne w pierwszym piątym i szóstym linku, pozostałe do mnie nie trafiają.
A nie sądzę, żeby Fetish robił na jedno kopyto. Ale cóż, każdy ma prawo do własnego zdania przynajmniej w tej monarchii jaką jest fotografia, bo już w demokracji niekoniecznie ;D
Skontaktuj się z nami