Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Wiatrakos

  1. #1

    Domyślnie Wiatrakos

    Zapraszam


    Mile widziane komentarze, pozdrawiam.
    Nikon - przybora
    "Dobrym słowem można długo żyć. Dlatego dawaj je ludziom, gdy na to zasłużą.
    Bo potrzebują ludzkiej akceptacji. Bo bez niej trudno jest żyć."
    -M.Maliński

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar Gurgul99
    Dołączył
    05 2009
    Miasto
    Polska, na dole.
    Posty
    222

    Domyślnie

    Bardzo ładne niebo, jak malowane, faktura jak na marynistycznym obrazie.
    Spokojny widoczek mącony tylko szumem śmigieł.
    Dla mnie na +.
    Silny człowiek jest najsilniejszy gdy jest sam
    W tym miejscu trzeba się chwalić sprzętem?

  3. #3

    Domyślnie

    No, wreszcie śmigła się kręcą !

    Trochę mi brakuje 1-go planu ( a może nie), ale to szczegół. Chętniej bym widział ostrzejsze... ...no tak, nie zauważyłem przysłony 25, szkoda. Jednak szary filtr tutaj byłby niezbędny...

    Pzdr.
    Ostatnio edytowane przez wasilewk ; 03-05-2011 o 20:31
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  4. #4

    Domyślnie

    Fajne Tez kiedyś chcę takie coś wykonać
    |D700|D90|50 f/1.8|35 f/1.8|18-105 f/3.5-5.6|70-210 f/4-5.6|58 f/2|
    |OM-2 SP|OM-4|50 f/1.8|35 f/2.8|
    |flickr|Blogger|

  5. #5

    Domyślnie

    Trochę dziwne kolor tu są jak dla mnie i centralne kadrowanie trochę się kłóci z dynamiką śmigieł
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  6. #6

    Domyślnie

    Technicznie kiepsko, a kadr z cyklu "tu byłem".
    LED ZEPPELIN

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Technicznie kiepsko, a kadr z cyklu "tu byłem".
    tak właśnie pomyślałem

  8. #8

    Domyślnie

    No i znowu HDR.......szkoda, obrobkowo do poprawki, kadrowo tez tak sobie no i te badyle z dolu wychodzace......choc brawo za smigielka!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •