Zapraszam
Mile widziane komentarze, pozdrawiam.
Szukaj
Zapraszam
Mile widziane komentarze, pozdrawiam.
Nikon - przybora
"Dobrym słowem można długo żyć. Dlatego dawaj je ludziom, gdy na to zasłużą.
Bo potrzebują ludzkiej akceptacji. Bo bez niej trudno jest żyć." -M.Maliński
Bardzo ładne niebo, jak malowane, faktura jak na marynistycznym obrazie.
Spokojny widoczek mącony tylko szumem śmigieł.
Dla mnie na +.
Silny człowiek jest najsilniejszy gdy jest sam
W tym miejscu trzeba się chwalić sprzętem?
No, wreszcie śmigła się kręcą !
Trochę mi brakuje 1-go planu ( a może nie), ale to szczegół. Chętniej bym widział ostrzejsze... ...no tak, nie zauważyłem przysłony 25, szkoda. Jednak szary filtr tutaj byłby niezbędny...
Pzdr.
Ostatnio edytowane przez wasilewk ; 03-05-2011 o 20:31
D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900
Trochę dziwne kolor tu są jak dla mnie i centralne kadrowanie trochę się kłóci z dynamiką śmigieł
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
Technicznie kiepsko, a kadr z cyklu "tu byłem".
LED ZEPPELIN
No i znowu HDR.......szkoda, obrobkowo do poprawki, kadrowo tez tak sobie no i te badyle z dolu wychodzace......choc brawo za smigielka!
Nikon http://greg77.com/
Skontaktuj się z nami