Kiedyś było podobne w kolorze: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=125854
Zapraszam...
Szukaj
Kiedyś było podobne w kolorze: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=125854
Zapraszam...
Na mnie zrobiło wrażenie. Coś dziwnego się dzieje z perspektywą, jakby miasto było dalej od widza niż góra zdjęcia. Trochę w głowie się kręci![]()
Obejrzałem poprzednie z SF i to mi się najbardziej podoba.
Perspektywa faktycznie wygląda na lekko pokręconą, ale dla mnie to spory plus. Nie wygląda jak zwykły pstryk.
Robione z Coit tower czy z hotelu?
Tak mi się wydawało. Z miejsca w którym pracowałem widać było Coit, a tego budynku nie widać bo był przy samym waterfront.
Generalnie Zdjęcie to esencja poranka w SF.
Skontaktuj się z nami