Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: SF z szuflady

  1. #1

    Domyślnie SF z szuflady

    Kiedyś było podobne w kolorze: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=125854


    Zapraszam...

  2. #2

    Domyślnie

    Na mnie zrobiło wrażenie. Coś dziwnego się dzieje z perspektywą, jakby miasto było dalej od widza niż góra zdjęcia. Trochę w głowie się kręci

  3. #3

    Domyślnie

    Obejrzałem poprzednie z SF i to mi się najbardziej podoba.
    Perspektywa faktycznie wygląda na lekko pokręconą, ale dla mnie to spory plus. Nie wygląda jak zwykły pstryk.

  4. #4

    Domyślnie

    Robione z Coit tower czy z hotelu?

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za komentarze...

    Cytat Zamieszczone przez ramzey Zobacz posta
    Robione z Coit tower czy z hotelu?
    Z hotelu, było to już jakiś czas temu i nie pamiętam nawet jego nazwy Ale był zdecydowanie bardziej na południe niż Coit Tower.

  6. #6

    Domyślnie

    Tak mi się wydawało. Z miejsca w którym pracowałem widać było Coit, a tego budynku nie widać bo był przy samym waterfront.

    Generalnie Zdjęcie to esencja poranka w SF.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •