Witajcie
Chciałbym w tym sezonie trochę bardziej poszaleć na dwóch kółkach. Co preferuje? Bardziej szosówkę, czasem jakiś rekonesans po polnych drogach, czasem po lesie pośmigać.
Kwestia jest taka, jaką rozgrzewkę i stretching sobie zaserwować tak żeby nie zrobić sobie kuku a przy okazji trochę ciałka zrzucić
Czy ktoś może polecić jakiś dobry program, poradnik lub książkę (najlepiej dostępną jeszcze w księgarniach)?
Pozdrawiam![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami