jako że to mój pierwszy post więc wypada się przywitać więc witam wszystkich użytkowników tego forum i od razu przejdźmy do rzeczy. Posiadam D5000 którego aktualnie sprzedaje żeby kupić ....... no właśnie i tu cały problem czy d7000 czy d300s prosił bym obiektywnie doradzić który jest po prostu lepszy. Fotografuje praktycznie wszystko zależy na co mam ochotę od jakiś krajobrazów po zwierzęta, portrety że tak powiem zależy od humoru albo co się ciekawego akurat nawinie .
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami