W watku o Nikonie D7000 kilka osob zastanawia sie co teraz zrobic. Kupic D7000 czy moze jednak D300s? Ktory lepszy? A moze poczekac na nastepce 300s? Sam jestem w takiej sytuacji wiec moze sobie cos nawzajem pomozemy. Uzywam D60 i juz najwyzszy czas na zmiane.
Oczywiscie jest dosc wczesnie i nikt w rekach D7000 jeszcze nie mial, cena nie jest potwierdzona ale cos byscie zrobili zalozmy w przypadku ok 4500 zl za D7000 i 5000 zl za 300s?
Szukaj





Skontaktuj się z nami