Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
  1. #1

    Domyślnie D7000 vs D300s - co kupic?

    W watku o Nikonie D7000 kilka osob zastanawia sie co teraz zrobic. Kupic D7000 czy moze jednak D300s? Ktory lepszy? A moze poczekac na nastepce 300s? Sam jestem w takiej sytuacji wiec moze sobie cos nawzajem pomozemy. Uzywam D60 i juz najwyzszy czas na zmiane.

    Oczywiscie jest dosc wczesnie i nikt w rekach D7000 jeszcze nie mial, cena nie jest potwierdzona ale cos byscie zrobili zalozmy w przypadku ok 4500 zl za D7000 i 5000 zl za 300s?

  2. #2
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 749

    Domyślnie

    [QUOTE=Mason;2071667]Kupic D7000 czy moze jednak D300s?[QUOTE]

    No i się zaczęło... Polecam D300s - 00 = D3s...

  3. #3

    Domyślnie

    Jeszcze nikt w Polsce(chyba) nie miał D7000 w ręce to skąd mamy wiedzieć jak się sprawuje ? Poczekajmy chociaż na jakieś pierwsze opinie
    D610, V1, FM2n

  4. #4

    Domyślnie

    Czekać na D8000, bo wówczas D7000 przestanie zdjęcia robić.
    D200 plus graty...

  5. #5

    Domyślnie

    Nie no ludzie....... po co półśrodki D3s i tyle w temacie.
    Wątek chyba do działu humor powinien być przeniesiony.
    nic...

  6. #6

    Domyślnie

    Najlepiej kupić D700, masz trzycyfrowy aparat, ale z siódemką z przodu. I wszyscy zadowoleni.
    LED ZEPPELIN

  7. #7

    Domyślnie

    Ja bym na Twoim miejscu poczekał na D400
    Nikon D200 + Nikkory 50/1,8; 180/2.8; 35/1.8; 70-300 VR; T 90/2.8; S 400/5.6; S50/1.4
    Moja galeria: http://nightelf.org/

  8. #8
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 749

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Najlepiej kupić D700, masz trzycyfrowy aparat, ale z siódemką z przodu. I wszyscy zadowoleni.
    A 0 sobie doklei...

  9. #9

    Domyślnie

    D7000 to aparat skrojony tak dokładnie, że odnoszę wrażenie, że szybko aktualizacji nie dostanie a co za tym idzie niejednej konkurencyjnej puszce dzielni stawi czoła.
    W skrócie (za D300->D90->D5000 i całej serii Canonów): nowsze lepsze, tu dodatkowo masz miodny układ AF. W ciemno D7000.
    NYCH - Americana

  10. #10

    Domyślnie

    D300s ma tą niezaprzeczalną zaletę, że jest. A to się przy robieniu zdjęć bardzo przydaje.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •