Close

Strona 16 z 104 PierwszyPierwszy ... 614151617182666 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 1040

Wątek: D5100

  1. #151

    Domyślnie

    Trzeba kupić d3100 i poczekać aż stanieje d5100 Choć istnieje ryzyko, że pojawi się jakiś inny ciekawy, nowy model....

  2. #152

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez starosta Zobacz posta
    Trzeba kupić d3100 i poczekać aż stanieje d5100 Choć istnieje ryzyko, że pojawi się jakiś inny ciekawy, nowy model....
    albo az pojawi sie nowy problem tym razem z d5100, ciekawe czy ni ebedzie mial takich problemow jak d7000.
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  3. #153

    Domyślnie

    Matryca z d7000 i w końcu dobry jakościowo wyświetlacz (3' i 920k p.)
    Nowość swoje kosztuje, dla mnie lepiej dołożyć do d7000, o niebo lepsza ergonomia.

    A co do czekania na nowości, to nie wydaje mi się, żeby szybko coś wyszło w tej klasie, zwłaszcza przy obecnej sytuacji w japonii.

  4. #154

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez starosta Zobacz posta
    Trzeba kupić d3100 i poczekać aż stanieje d5100 Choć istnieje ryzyko, że pojawi się jakiś inny ciekawy, nowy model....
    Cytat Zamieszczone przez marcdeq Zobacz posta
    A co do czekania na nowości, to nie wydaje mi się, żeby szybko coś wyszło w tej klasie, zwłaszcza przy obecnej sytuacji w japonii.
    Cała amatorska linia została odświeżona, ewentualne nowości będą to następcy korpusów profesjonalnych.
    Ostatnio edytowane przez lukiii ; 08-04-2011 o 18:46

  5. #155

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukiii Zobacz posta
    Cała amatorska linia została odświeżona, ewentualne nowości będą to następcy korpusów profesjonalnych.
    Ciekawe kiedy trafi się następca D300s Matryce, która w nim będzie już raczej znamy (D7000, D5100). Ciekawe co Nikon nawyczynia z systemem AF
    Nic i Panasonic G3

    Micro Four Thirds - moje doświadczenia z Micro 4/3

  6. #156

    Domyślnie

    Nowe sample z D5100: http://www.fotopolis.pl/index.php?n=12569. Widzę też, że pojawił się tam test 600D. Ciekawe kiedy nikosia będą testować. Ogólnie podoba mi się to lustro, chociaż jeszcze nic tak na prawdę nie wiemy o obsłudze i w ogóle brak instrukcji chociaż w języku angielskim. Jednak jestem dobre myśli

  7. #157

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AdiPL Zobacz posta
    Zdjęcia jak zdjęcia, ciekawe jak sprawa z celnością AF się zaprezentuje i czy matryca nie będzie miała kąpieli olejowych
    Nic i Panasonic G3

    Micro Four Thirds - moje doświadczenia z Micro 4/3

  8. #158

  9. #159

    Domyślnie

    Tutaj http://www.youtube.com/watch?v=2iIbmiyppc8 można zobaczyć prędkość AF-F w trybie Live View.
    Oczywiście Nikon

  10. #160

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez micz87 Zobacz posta
    Ciekawe kiedy trafi się następca D300s Matryce, która w nim będzie już raczej znamy (D7000, D5100). Ciekawe co Nikon nawyczynia z systemem AF
    no chyba da inną matryce..ciężko mu będzie zrobić następce d300s z matrycą od d7000 skoro d7000 dużo nie odbiega od d300s, sam lepszy af i ilość pkt af oraz szybkostrzelność to wg. mnie za mało..a więcej odskoczyć nie dadzą rady..chyba. Więc następca d300s wg mnie musi mieć inna tj. lepszą matryce niż d7000 bo nikt się nie skusi na np d400 mając praktycznie to samo w d7000.
    Ale to tylko moje zdanie

Strona 16 z 104 PierwszyPierwszy ... 614151617182666 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •