Close

Strona 12 z 104 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 1040

Wątek: D5100

  1. #111

    Domyślnie

    Z pobieżnego przeglądania obrazków i zrozumiałych litererek z alfabetu łacińskiego w japońskiej instrukcji wg mnie wynika, że:

    1. AF-C można ustawić albo na priorytet migawki, albo ostrości - do tej pory w małych aparatach Nikona w trybie AF-C migawka była wyzwalana, kiedy aparat potwierdził ostrość, co wykluczało skuteczną pracę z AF-ON na przycisku AF-L/AE-L i przekadrowywanie;

    2. W menu filmowym nie ma oddzielnej opcji jak w D7000 dotyczacej ustawień w pełni manualnych, a dodatkowo jest tabelka która sugeruje, że można wpływać jedynie na przesłonę i korekcję +/-3 [jest to sprzeczne z informacją prasową z USA].

    Jeśli jest na forum ktoś kto zna się na języku japońskim, to może przetłumaczy i rozwieje wątpliwości do końca. Podaję linka skąd można ściągnąć.
    http://www.nikon-image.com/support/m....htm#heading01

    A może ktoś już namierzył instrukcję po angielsku?
    Sowy nie są tym, czym się wydają

  2. #112

    Domyślnie

    Cena aparatu jest juz znana na amazonie.co.uk ,pre-order ale jest:
    Body - 669,99 funtow
    Body z kitem 18-55 - 779,99 funtow
    Oto linki:
    http://www.amazon.co.uk/Nikon-D5100-...2040320&sr=8-4
    http://www.amazon.co.uk/Nikon-18-55m...2040320&sr=8-6

    Co Wy na to poki co troche wysoka cena:/.

  3. #113

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jakubus Zobacz posta
    Cena aparatu jest juz znana na amazonie.co.uk ,pre-order ale jest:
    Body - 669,99 funtow
    Body z kitem 18-55 - 779,99 funtow
    Oto linki:
    http://www.amazon.co.uk/Nikon-D5100-...2040320&sr=8-4
    http://www.amazon.co.uk/Nikon-18-55m...2040320&sr=8-6

    Co Wy na to poki co troche wysoka cena:/.
    D7000 potaniał 600zł. Tu pewnie będzie podobnie.

  4. #114

    Domyślnie

    Tutaj jest cena z kitem 18-105VR.
    http://www.amazon.de/gp/product/B004...SIN=B004V2HE7K
    Szczerze mówiąc, to przesadzili nieco. Ale miejmy nadzieję, że potanieje. Przy obecnym kursie walut to wychodzi 3700zł, a fakt, że to nasz kochany kraj, to pewnie zabulimy na początku 3850 albo więcej.

  5. #115

    Domyślnie

    O jaki zły i nie dobry aparat, koło 4k będzie kosztował, a on w ogóle nadaje się do robienia zdjęć??? :P
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  6. #116

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kundzior Zobacz posta
    O jaki zły i nie dobry aparat, koło 4k będzie kosztował, a on w ogóle nadaje się do robienia zdjęć??? :P
    Za niewiele więcej można mieć d7000. No ale jak pisałem cena 'wywoławcza' zawsze jest wyższa od ceny normalnej.

  7. #117

    Domyślnie

    Zapewne Goku masz rację. Myślę, że do końca czerwca cena spadnie o jakieś 300zł :P

  8. #118

    Domyślnie

    Cena nowosci.
    Cenia sie podobnie do canona 600d, czyli najblizszego konkurenta.

  9. #119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez micz87 Zobacz posta
    BTW Ciekawe kiedy padnie odpowiedź ze strony Sony bo ich enrylevel (A390) jakoś szczególnie nie zachwyciła
    Tyle że A390 to nie jest konkurencja dla D5100, tylko raczej dla D3100. Konkurencja dla D5100 jest już od dawna, to para A580 oraz A55, i ewentualnie A33.

  10. #120

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MAF Zobacz posta
    Tyle że A390 to nie jest konkurencja dla D5100, tylko raczej dla D3100. Konkurencja dla D5100 jest już od dawna, to para A580 oraz A55, i ewentualnie A33.
    390 to raczej do d3000, CCD.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

Strona 12 z 104 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •