Close

Strona 8 z 104 PierwszyPierwszy ... 6789101858 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 1040

Wątek: D5100

  1. #71

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
    Jak zwykle na DPR, w tabelce błędy
    wlasnie nie wiem,ale z tego co piszą wynika,ze jest kompatybilny ze szklami AFD - nie zaznaczajac,ze bez AF.A co,bledy w specyfikacji video??
    pozdro
    camera obscura i ta i ta...
    parę fotek

  2. #72

    Domyślnie

    czyzby srubokręt??
    camera obscura i ta i ta...
    parę fotek

  3. #73

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotouśmieszek Zobacz posta
    bledy w specyfikacji video??
    pozdro
    tak
    Zapraszam na mojego bloga: http://rafalglebowski.pl/blog/

  4. #74

    Domyślnie

    Na jednym z filmików na youtube gość podaje, że w sklepach ma się pojawić 21 kwietnia.
    Oczywiście Nikon

  5. #75

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotouśmieszek Zobacz posta
    czyzby srubokręt??
    Ze strony nikona:

    * Autofocus is available with AF-S and AF-I lenses
    * Autofocus is not available with other type G and D lenses, AF lenses (IX-NIKKOR and lenses for the F3AF are not supported) and AI-P lenses
    * Non-CPU lenses can be used in mode M but the camera exposure meter will not function

    * Note: The electronic rangefinder can be used with lenses that have a maximum aperture of f/5.6 or faster

  6. #76

    Domyślnie

    Mialem kupic kobitce D7000, ale widze ze znajdzie sie cos ciekawszego "do torebki"
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  7. #77

    Domyślnie

    dalej brakuje mi 60 fps, czekam na kolejny aparat

  8. #78

    Domyślnie

    30 klatek przy 1080 to w PAL czy w NTSC?

  9. #79

    Domyślnie

    W sumie na uchwycie to chyba w końcu normalna guma a nie gumo-plastik jak w D5000? BTW fajny kształt uchwytu
    Nic i Panasonic G3

    Micro Four Thirds - moje doświadczenia z Micro 4/3

  10. #80

    Domyślnie

    Znając już specyfikację nowego modelu....Jak myślicie, jest sens zmiana dziadka D90 na D5100? (filmy nie grają roli)? Boje się że zaraz przestanie robić zdjęcia , skoro ma dwóch młodszych braci (fakt że jeden niepełnosprawny D7k )
    Ostatnio edytowane przez cybermar ; 05-04-2011 o 14:09

Strona 8 z 104 PierwszyPierwszy ... 6789101858 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •