Szukaj
camera obscura i ta i ta...
parę fotek
czyzby srubokręt??
camera obscura i ta i ta...
parę fotek
Zapraszam na mojego bloga: http://rafalglebowski.pl/blog/
Na jednym z filmików na youtube gość podaje, że w sklepach ma się pojawić 21 kwietnia.
Oczywiście Nikon
Ze strony nikona:
* Autofocus is available with AF-S and AF-I lenses
* Autofocus is not available with other type G and D lenses, AF lenses (IX-NIKKOR and lenses for the F3AF are not supported) and AI-P lenses
* Non-CPU lenses can be used in mode M but the camera exposure meter will not function
* Note: The electronic rangefinder can be used with lenses that have a maximum aperture of f/5.6 or faster
Mialem kupic kobitce D7000, ale widze ze znajdzie sie cos ciekawszego "do torebki"![]()
Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniachâ W.B.Yeats
dalej brakuje mi 60 fps, czekam na kolejny aparat![]()
30 klatek przy 1080 to w PAL czy w NTSC?
W sumie na uchwycie to chyba w końcu normalna guma a nie gumo-plastik jak w D5000? BTW fajny kształt uchwytu![]()
Znając już specyfikację nowego modelu....Jak myślicie, jest sens zmiana dziadka D90 na D5100? (filmy nie grają roli)? Boje się że zaraz przestanie robić zdjęcia , skoro ma dwóch młodszych braci(fakt że jeden niepełnosprawny
D7k )
Ostatnio edytowane przez cybermar ; 05-04-2011 o 14:09
Skontaktuj się z nami