Close

Strona 9 z 104 PierwszyPierwszy ... 78910111959 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 1040

Wątek: D5100

  1. #81

  2. #82

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Antonioo Zobacz posta
    oczywiście ! kup od razu dwa. . .
    złośliwiec...

  3. #83

    Domyślnie

    Czy się opłaca zmienić? Pożyjemy zobaczymy, ciekawe czy znowu nie będzie porażki z wadliwością nowego modelu
    Nic i Panasonic G3

    Micro Four Thirds - moje doświadczenia z Micro 4/3

  4. #84

    Domyślnie

    Tutaj też coś napisali o nowej zabawce Nikona LINK i dacie wprowadzenia do sprzedaży.
    Ostatnio edytowane przez ayu ; 05-04-2011 o 14:30
    D90 szkiełka i błyskotki

  5. #85

    Domyślnie

    na dpreview tez cos skrobneli LINK
    laaval

    K-5, S9600

  6. #86

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybermar Zobacz posta
    Znając już specyfikację nowego modelu....Jak myślicie, jest sens zmiana dziadka D90 na D5100? (filmy nie grają roli)? Boje się że zaraz przestanie robić zdjęcia , skoro ma dwóch młodszych braci (fakt że jeden niepełnosprawny D7k )
    A po co? 12Mpix to za mało? Chcesz mieć gorszy wizjer? Nie potrzebujesz silnika w body?

  7. #87

    Domyślnie

    W porównaniu do D5000 - brak możliwości wyświetlenia w wizjerze linii kadrowania i kółka znaczącego środkową część pomiaru centralanie ważonego, czyli dokładnie tak jak w D3100.
    Sowy nie są tym, czym się wydają

  8. #88

    Domyślnie

    na www.nikon.pl też już jest informacja wraz z opisem prawdziwym
    D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;

  9. #89

    Domyślnie

    Ciekawe, jaka będzie start-cena, pewnie około 3000 z 18-105 VR, z 18-55 VR nieco mniej. Dla ambitnego amatora dobra opcja patrząc na specyfikację.

    Widać, że Nikon mocno rozwija Entry Level, swego czasu D40 dał im niepodważalny prym w tym segmencie, teraz mocno bronią pozycji, Canon, Sony i Pentax nie śpią..
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  10. #90

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez coroner Zobacz posta
    Widać, że Nikon mocno rozwija Entry Level, swego czasu D40 dał im niepodważalny prym w tym segmencie, teraz mocno bronią pozycji, Canon, Sony i Pentax nie śpią..
    No Pentax K-r ma kilka wad ale ogólnie ma sporo więcej np: mikroregulacja AF, stabilizacja w body, znacznie większa szybkostrzelność... i cena ok 2200... Ciekawe jak testy porównawcze wyjdą z naszym nowym D5100 i czy nie bedzie problemów jak z D7000...

    BTW Ciekawe kiedy padnie odpowiedź ze strony Sony bo ich enrylevel (A390) jakoś szczególnie nie zachwyciła
    Nic i Panasonic G3

    Micro Four Thirds - moje doświadczenia z Micro 4/3

Strona 9 z 104 PierwszyPierwszy ... 78910111959 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •