oczywiście! kup od razu dwa. . .
Szukaj
oczywiście! kup od razu dwa. . .
Czy się opłaca zmienić? Pożyjemy zobaczymy, ciekawe czy znowu nie będzie porażki z wadliwością nowego modelu![]()
Tutaj też coś napisali o nowej zabawce Nikona LINK i dacie wprowadzenia do sprzedaży.
Ostatnio edytowane przez ayu ; 05-04-2011 o 14:30
D90 szkiełka i błyskotki
na dpreview tez cos skrobneli LINK
laaval
K-5, S9600
W porównaniu do D5000 - brak możliwości wyświetlenia w wizjerze linii kadrowania i kółka znaczącego środkową część pomiaru centralanie ważonego, czyli dokładnie tak jak w D3100.
Sowy nie są tym, czym się wydają
na www.nikon.pl też już jest informacja wraz z opisem prawdziwym
D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;
Ciekawe, jaka będzie start-cena, pewnie około 3000 z 18-105 VR, z 18-55 VR nieco mniej. Dla ambitnego amatora dobra opcja patrząc na specyfikację.
Widać, że Nikon mocno rozwija Entry Level, swego czasu D40 dał im niepodważalny prym w tym segmencie, teraz mocno bronią pozycji, Canon, Sony i Pentax nie śpią..
FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR
No Pentax K-r ma kilka wad ale ogólnie ma sporo więcej np: mikroregulacja AF, stabilizacja w body, znacznie większa szybkostrzelność... i cena ok 2200... Ciekawe jak testy porównawcze wyjdą z naszym nowym D5100 i czy nie bedzie problemów jak z D7000...
BTW Ciekawe kiedy padnie odpowiedź ze strony Sony bo ich enrylevel (A390) jakoś szczególnie nie zachwyciła![]()
Skontaktuj się z nami