Ze strony amerykańskiej: The Nikon D5100 captures 1080p full HD movies with full-time autofocus and manual exposure control.
Szukaj
Ze strony amerykańskiej: The Nikon D5100 captures 1080p full HD movies with full-time autofocus and manual exposure control.
Sowy nie są tym, czym się wydają
slav1973, superNo to w takim razie mamy nową najlepiej filmującą lustrzankę w systemie Nikona.
Ahhh, gdyby tak zrobili nowy fw do D7k i dali te 25, 30 klatek w fullHD............. choćby w ramach rekompensaty za problemy......
Zapraszam na mojego bloga: http://rafalglebowski.pl/blog/
Teraz będę miał dylemacik D90 czy D5100. Chyba padnie na D5100, bo dopiero za miesiąc lub dwa kupię lustro.
Ciekawie się robi, obecnie jako backup dla D700 mam D80, rozglądałem się za czymś z wyższym użytecznym ISO niż w D80..., szkło na śrubokręt zostało mi już tylko jedno.. więc może... D5100 ?
Tylko ciekawe czy nie będzie takich cyrków z AF jak w tym nieszczęsnym D7k...
Szczegolowa specyfikacja,jezeli juz wisi,to wybaczcie:
http://www.dpreview.com/previews/nikond5100/
camera obscura i ta i ta...
parę fotek
Zapraszam na mojego bloga: http://rafalglebowski.pl/blog/
Fajny sprzęcik, przymierzam się powoli do Nikona d3100(tzn. zbieram pieniążki) może jak cena będzie przystępna to się skuszę na d5100(chociaż na filmowaniu mi nie zależy). Zastanawiam się tylko czy ta matryca nie ma za dużo MPx, być może sensor z d3100 byłby lepszym rozwiązaniem.
Skontaktuj się z nami