Close

Strona 7 z 104 PierwszyPierwszy ... 567891757 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 1040

Wątek: D5100

  1. #61

    Domyślnie

    Ze strony amerykańskiej: The Nikon D5100 captures 1080p full HD movies with full-time autofocus and manual exposure control.
    Sowy nie są tym, czym się wydają

  2. #62

    Domyślnie

    slav1973, super No to w takim razie mamy nową najlepiej filmującą lustrzankę w systemie Nikona.

    Ahhh, gdyby tak zrobili nowy fw do D7k i dali te 25, 30 klatek w fullHD............. choćby w ramach rekompensaty za problemy......
    Zapraszam na mojego bloga: http://rafalglebowski.pl/blog/

  3. #63

    Domyślnie

    Teraz będę miał dylemacik D90 czy D5100. Chyba padnie na D5100, bo dopiero za miesiąc lub dwa kupię lustro.

  4. #64

    Domyślnie

    Ciekawie się robi, obecnie jako backup dla D700 mam D80, rozglądałem się za czymś z wyższym użytecznym ISO niż w D80..., szkło na śrubokręt zostało mi już tylko jedno.. więc może... D5100 ?
    Tylko ciekawe czy nie będzie takich cyrków z AF jak w tym nieszczęsnym D7k...

  5. #65

    Domyślnie

    Szczegolowa specyfikacja,jezeli juz wisi,to wybaczcie:

    http://www.dpreview.com/previews/nikond5100/
    camera obscura i ta i ta...
    parę fotek

  6. #66

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Ciekawie się robi, obecnie jako backup dla D700 mam D80, rozglądałem się za czymś z wyższym użytecznym ISO niż w D80..., szkło na śrubokręt zostało mi już tylko jedno.. więc może... D5100 ?
    Tylko ciekawe czy nie będzie takich cyrków z AF jak w tym nieszczęsnym D7k...
    W D90, a od jakiegoś czasu również w D3100 jest chyba ten sam układ AF więc teoretycznie nie powinno być problemów
    Oczywiście Nikon

  7. #67

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotouśmieszek Zobacz posta
    Szczegolowa specyfikacja,jezeli juz wisi,to wybaczcie:

    http://www.dpreview.com/previews/nikond5100/
    Jak zwykle na DPR, w tabelce błędy
    Zapraszam na mojego bloga: http://rafalglebowski.pl/blog/

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jachu Zobacz posta
    W D90, a od jakiegoś czasu również w D3100 jest chyba ten sam układ AF więc teoretycznie nie powinno być problemów
    Z naciskiem na "teoretycznie"
    No, ale miejmy na nadzieję, że będzie OK

  9. #69

    Domyślnie

    Fajny sprzęcik, przymierzam się powoli do Nikona d3100(tzn. zbieram pieniążki) może jak cena będzie przystępna to się skuszę na d5100(chociaż na filmowaniu mi nie zależy). Zastanawiam się tylko czy ta matryca nie ma za dużo MPx, być może sensor z d3100 byłby lepszym rozwiązaniem.

  10. #70

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzychd Zobacz posta
    Zastanawiam się tylko czy ta matryca nie ma za dużo MPx, być może sensor z d3100 byłby lepszym rozwiązaniem.

    Matryca z D3100 jest jednak trochę gorsza od tej w D5100/D7000 - poziom szumów podobny, ale różnica DR o prawie 3EV na najniższej czułości to bardzo dużo.
    MISTER
    ------------------------------------

Strona 7 z 104 PierwszyPierwszy ... 567891757 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •