Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51

Wątek: Praca Poznań

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez [email protected] Zobacz posta
    z tego co mowicie to wynika ze mam olac cv bo nie mam doswiadczenia...
    kiedy mialem je nabrac? w gimnazjum? albo moze powinienem byc juz doktorem?
    od czegos trzeba zaczac i wlasnie zapytalem o to gdzie, od czego?
    no doświadczenie mógłbyś zdobyć np. w McDonaldzie... Ale nie będąc hipokrytą powiem, że sam tak myślałem. Pracy jest od cholery. Tyle że z takim podejściem, na dodatek nie czując że się coś umie, to nic nie znajdziesz.

    Bierz cokolwiek, byleby dawali wystarczające nie niewolnicze stawki, żeby złapać doświadczenie. Walcz o swoje, posłusznych sługusów nikt nie szanuje.

  2. #12

    Domyślnie

    Olej internet.
    Nie wiem jakiej pracy szukasz, ale może przejdź się po centrach handlowych. Często widuje się ogłoszenie w szybie że szukają kogoś do sklepu czy knajpy.
    nic...

  3. #13

    Domyślnie

    najlepiej iść na bezrobocie zarejestruj się załatw jakies z kierowanie na bezpłatne kursy np wózek widłowy
    wtedy łatwiej sie załapac na jakąś hurtownie albo magazyn
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 01-04-2011 o 02:04 Powód: pis. ("w tedy")
    d7000 d200 N70-300VR N 85 1.8 S24 1.8 N50 1.8 SB600 S 17-50 2.8
    http://marekwisniewski.galeria.recenzja.pl/

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez [email protected] Zobacz posta
    co do bycia kelnerem to wszystkie restauracje na rynku juz odwiedzilem
    przejdz się po centrach handlowych jak pisze kolega wyżej, tam też są restauracje, nie tylko Mcd i kfc są sphinxy, greco, readys'y itp, nawet w takich sieciówkach da się po roku mieć odłożone kilkanaście tysięcy z napiwków. tam szybciej dostaniesz pracę, ze względu na względną rotację, aniżeli w lepszych restauracjach 'na rynku' gdzie bywa i tak, że kelner ma prawie 40 lat i kilkunastoletni staż pracy w danym lokalu w ostateczności pozostają agencje pracy tymczasowej.
    że jakby coś - to nic

    rx100 blog

  5. #15

    Domyślnie

    w McD nie ma napiwków, żeby ktoś się nie spodziewał ;p

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez teh_14m3 Zobacz posta
    Pracy jest od cholery.
    Pracy tak, szkoda tylko, że płacą tyle coby na paliwo i rachunki starczyło.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    Pracy tak, szkoda tylko, że płacą tyle coby na paliwo i rachunki starczyło.
    Z tym paliwem to przesadziłeś... przy tych cenach to nie starczy

  8. #18

    Domyślnie

    Racja, poniosła mnie wyobraźnia.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    Pracy tak, szkoda tylko, że płacą tyle coby na paliwo i rachunki starczyło.
    Płacą tyle na ile się cenisz. Czasem trzeba popracować na głodowych stawkach na początku coby później zarabiać godziwe pieniądze.

    Przynajmniej "u nas w stolicy" tak jest

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez teh_14m3 Zobacz posta
    Płacą tyle na ile się cenisz. Czasem trzeba popracować na głodowych stawkach na początku coby później zarabiać godziwe pieniądze.
    Gdyby to było takie proste.

    Cytat Zamieszczone przez teh_14m3 Zobacz posta
    Przynajmniej "u nas w stolicy" tak jest
    W tej złośliwości jest sporo prawdy, ale Polska nie samą stolicą stoi.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •