Szukaj
Jak juz pisałem przedtem na priv - przepiękne zdjęcia. Szczególnie podoba mi się sposób w jaki wyciągnęłaś kolory skóry, znakomicie to wyszło. Przysiągłbym, że to Canon :P
Super, co za szkło robi taki bałagan ?![]()
Fajna, pracowita modelka. Zdjęcia bardzo dobre. Schludne, ciekawie pokadrowane. Bardzo dobre konwersje z ładną tonalnością. Kolory też OK. Podoba się.
oficjalnie zazdroszczę Ci modelki
zdjęcia git
"Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek
Bardzo mi się podoba.. bardzo
..ale to wszystko przez to piękne światło. Czym Martynko świeciłaś?
Ostatnio edytowane przez Rycerz ; 15-03-2011 o 11:31
Pozdrawiam,
Grzegorz Tadych
Skontaktuj się z nami