Wierzby sa, to juz u mnie plusik. Fajnie jest, dobry detal na podlodze...ale to skrajna, ucieta wierzbe z prawej to mogles stemplem ciachnac i kadr bylby lepiej zamkniety.
Ale ogolnie przyjemnie sie oglada.
Na koniec pytanko co do techniki wykonania...slady rozumiem, sam wykonales
?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami