Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: X

  1. #11

    Domyślnie

    Wierzby sa, to juz u mnie plusik. Fajnie jest, dobry detal na podlodze...ale to skrajna, ucieta wierzbe z prawej to mogles stemplem ciachnac i kadr bylby lepiej zamkniety.
    Ale ogolnie przyjemnie sie oglada.

    Na koniec pytanko co do techniki wykonania...slady rozumiem, sam wykonales?
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Na koniec pytanko co do techniki wykonania...slady rozumiem, sam wykonales?
    Oczywiście że tak najgorzej było jak się pomyliłem i musiałem poprawiać
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  3. #13

    Domyślnie

    Jest pięknie! Czy te ślady były czy sam wykazałeś inwencję twórczą?

    Pozdr.

    EDIT: Widzę już odpowiedź. Pojawiła się w międzyczasie.
    Nikon System

  4. #14

    Domyślnie

    Ślady były ja takich małych butów nie mam
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  5. #15

    Domyślnie

    No ładnie to szkiełko rysuje .
    Zasypałbym ślady po środku i ten kawałek w PD, to tak dla czystości przekazu .
    Teraz tylko czekać na kadry z ciekawym motywem i światłem podane pozostaje .

  6. #16

    Domyślnie

    Ładne.
    Chciało się Tobie po śniegu biegać i ślady robić?
    Tutaj jest... podpis

  7. #17

    Domyślnie

    ciekawie wypatrzyles , dobra kompozycja i czysto

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Klarens Zobacz posta
    ciekawie wypatrzyles , dobra kompozycja i czysto
    Podpisze się.
    Co do szkła wiadomo klasa, niemniej ma jedną wadę tj. nie wyobrażam sobie wschodów/zachodów słońca bez używania filtrów, wiadomo jest Lee ale cena powala
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  9. #19

    Domyślnie

    Podoba mi sie bo lubie takie kadry .

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •