Wybrańcom narodu do reszty wywróciło się we łbach...
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos..._medialna.html
Już widzę te tłumy szarych Polaków szturmujące salony sprzedające Aston Martina, czy Tag Hauer'a, po obejrzeniu kolejnego odsmażonego odcinka Bonda w TV reżimowej...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami