Szukaj
Mi się te zdjęcia podobają. Najbardziej 1. Do pełni szczęścia chciałbym jeszcze zobaczyć np. z samym drzewkiem przy bliższym podejściu do niego z szerokiego kąta. Mogło by być ciekawe wg mnie.
D60 + S10-20, T55-200, 18-55 VR, Nissin Di622, kilka szkieł M42
Kadrowo podoba mi sie jedynka, jest taka przestrzenna i zimowa...
Szkoda tylko ze wyszedl blad polara na niebie, bez niego byloby o wiele lepiej.
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
aktualnie zbieram na coś szerszegona lato planuje zakup sigmy
a na razie z samym drzewkiem to tylko coś takowego:
3
Skontaktuj się z nami