Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: niby zima

  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar decmeister
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Kamieniec Ząbk
    Posty
    159

    Domyślnie niby zima

    Witam, po dłuższej przerwie wybrałem się na krótki spacer z rana co sądzicie o tych zdjęciach.
    1
    2


    bonus

  2. #2

    Domyślnie

    Mi się te zdjęcia podobają. Najbardziej 1. Do pełni szczęścia chciałbym jeszcze zobaczyć np. z samym drzewkiem przy bliższym podejściu do niego z szerokiego kąta. Mogło by być ciekawe wg mnie.
    D60 + S10-20, T55-200, 18-55 VR, Nissin Di622, kilka szkieł M42

  3. #3

    Domyślnie

    Kadrowo podoba mi sie jedynka, jest taka przestrzenna i zimowa...
    Szkoda tylko ze wyszedl blad polara na niebie, bez niego byloby o wiele lepiej.
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar decmeister
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Kamieniec Ząbk
    Posty
    159

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kapok Zobacz posta
    Mi się te zdjęcia podobają. Najbardziej 1. Do pełni szczęścia chciałbym jeszcze zobaczyć np. z samym drzewkiem przy bliższym podejściu do niego z szerokiego kąta. Mogło by być ciekawe wg mnie.
    aktualnie zbieram na coś szerszego na lato planuje zakup sigmy
    a na razie z samym drzewkiem to tylko coś takowego:
    3

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez decmeister Zobacz posta
    (...)
    a na razie z samym drzewkiem to tylko coś takowego:
    I to zdjęcie podoba mi się najbardziej Teraz jestem w pełni usatysfakcjonowany
    Pozdrawiam.
    D60 + S10-20, T55-200, 18-55 VR, Nissin Di622, kilka szkieł M42

  6. #6

    Domyślnie

    Ładne spokojne kadry . najbardziej 3.Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •