Szukaj
Snoblesse oblige:
| buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |
Kadrowo na nie, ale strukrtura sniegu ladnie!
Nikon http://greg77.com/
Też mi się wydaje, że lepiej by było wstać i i wykadrować bez horyzontu
Nikon http://greg77.com/
"Kadrowo na nie" nie musi oznaczać brak horyzontu
Ja właśnie dałbym aparat lekko w górę, aby zmieściły się całe drzewa, a i przyjaciel znalazłby się w lepszym punkcie (choc to akurat w ogóle mi nie przeszkadza).
Leje na pierwszym planie świetne + struktura śniegu.
Widzę, że uśmiechnąłeś się do mniej nachalnej winiety. Tu idealnie.
Cholera, szkoda tej góry. Naprawdę.
Za Szuwarem......
Pozdrawiam Tadeusz.
FB
To dobry "Śniegowy Gniot".
Z 'więcej góry' byłoby to tylko poprawne zdjęcie śnieżnego krajobrazu z przyjacielem (Figą?) w mocnym punkcie, a tak mamy wersję wpkx-a.![]()
Dziękuję za...![]()
Snoblesse oblige:
| buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |
Skontaktuj się z nami