Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Droga dla Gelendy

    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  2. #2

    Domyślnie

    Kadrowo na nie, ale strukrtura sniegu ladnie!

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Kadrowo na nie, ale strukrtura sniegu ladnie!
    Grzesiu, zapomniałem dodać podtytuł: "Śniegowy Gniot".
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  4. #4

    Domyślnie

    Też mi się wydaje, że lepiej by było wstać i i wykadrować bez horyzontu

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Grzesiu, zapomniałem dodać podtytuł: "Śniegowy Gniot".
    Nie napisalem "gniot"

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Kadrowo na nie, ale strukrtura sniegu ladnie!
    Cytat Zamieszczone przez peef Zobacz posta
    Też mi się wydaje, że lepiej by było wstać i i wykadrować bez horyzontu
    "Kadrowo na nie" nie musi oznaczać brak horyzontu

    Ja właśnie dałbym aparat lekko w górę, aby zmieściły się całe drzewa, a i przyjaciel znalazłby się w lepszym punkcie (choc to akurat w ogóle mi nie przeszkadza).

    Leje na pierwszym planie świetne + struktura śniegu.

    Widzę, że uśmiechnąłeś się do mniej nachalnej winiety. Tu idealnie.

    Cholera, szkoda tej góry . Naprawdę.

  7. #7

    Domyślnie

    Za Szuwarem......
    Pozdrawiam Tadeusz.
    FB

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez T&T Zobacz posta
    Za Szuwarem......
    Ja też.
    LED ZEPPELIN

  9. #9

    Domyślnie

    To dobry "Śniegowy Gniot".
    Z 'więcej góry' byłoby to tylko poprawne zdjęcie śnieżnego krajobrazu z przyjacielem (Figą?) w mocnym punkcie, a tak mamy wersję wpkx-a.

  10. #10

    Domyślnie

    Dziękuję za...
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •