to ma być niby sezon na sprzedaż sprzętu fotograficznego![]()
co jest oczywiście przynajmniej wg statystyk sprzedażowych w moim sklepie raczej mocno nieadekwatne do rzeczywistej sprzedaży w konkretnych miesiącach....
nie jestem nowo zatrudnioną osobą....pracuję już prawie 2,5 roku
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami