mam szybkie pytanie.
czy pracodawca ma prawo do decydowania w jakich miesiącach można brać urlop, a w jakich nie?
ja żadnej takiej deklaracji nie podpisywałem, ani w umowie nic o tym nie ma....
natomiast na dzień dobry na 2011 r wita nas coś takiego
" w roku 2011 urlopy nie beda udzielane w okresie 15maja-15sierpnia...."
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami