Jako że zawsze postulowałem "spalenie" kodeksu pracy,nie polecam Ci opierania życia na tym diabelskim wynalazku. Uważam że pracodawca ma rację, a pracownik ma prawo zwolnić się i poszukać innej lepszej pracy.
A może kolego powiesz co to za praca,bo może okazać się że to pełnia sezonu i wtedy jest co i komu robić.
No ale pracownika, takiego "roszczeniowego", zazwyczaj to wali.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami