Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Jako że zawsze postulowałem "spalenie" kodeksu pracy,nie polecam Ci opierania życia na tym diabelskim wynalazku. Uważam że pracodawca ma rację, a pracownik ma prawo zwolnić się i poszukać innej lepszej pracy.
    A może kolego powiesz co to za praca,bo może okazać się że to pełnia sezonu i wtedy jest co i komu robić.
    No ale pracownika, takiego "roszczeniowego", zazwyczaj to wali.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marian K Zobacz posta
    A może kolego powiesz co to za praca,bo może okazać się że to pełnia sezonu i wtedy jest co i komu robić.
    No ale pracownika, takiego "roszczeniowego", zazwyczaj to wali.
    Roszczeniowego?

    przypomnial mi sie taki dowcip o spoconych babach i cieplej wodce

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jackrabbit Zobacz posta
    Roszczeniowego?
    Jak najbardziej roszczeniowa,nawet wg. Kodeksu Pracy, co przedstawił "mpwt". Dziwię się że Ty się dziwisz.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •