Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 46

Wątek: Statyw

  1. #1

    Post Statyw

    Chciałbym się dowiedzieć jaki w miarę porządny statyw do 200zł można kupić , tak żeby był w miarę stabilny i udźwigną Nikona d3000 i zwykły obiektyw 18-55.

  2. #2

    Domyślnie

    Z góry przepraszam, że przekroczę nieco twój budżet, ale jeden sklep z Wawy wystawił na allegro Slika 330dx za 235zł. Myślę, że to niezła cena, no i wnioskując po opisie możesz go odebrać osobiście.
    Gdzieś w tym dziale jest mój wątek na temat statywów i wiele osób go chwali, sam byłem go ostatnio zobaczyć i w tej cenie wydaje się być rozsądnym wyborem.

    p.s. do zestawu o którym piszesz, ten statyw spokojnie powinien wystarczyć.
    Ostatnio edytowane przez jordancity ; 21-12-2010 o 19:17 Powód: p.s.

  3. #3

    Domyślnie Statyw

    Witaj
    Polecam statyw Velbon Sherpa 600R.

    http://www.foto-net.pl/sklep/produkt...pa-600-RF.html

    Sam osobiscie zakupilem taki i jestem bardzo zadowolony. Polecam
    D90 | N18-105VR | N35/1,8 | Metz 48 | Velbon Sherpa 600R | Nova 170AW |

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez V@ldis Zobacz posta
    Witaj
    Polecam statyw Velbon Sherpa 600R.

    http://www.foto-net.pl/sklep/produkt...pa-600-RF.html

    Sam osobiscie zakupilem taki i jestem bardzo zadowolony. Polecam

    faktycznie za 200zł

  5. #5
    Nie chodzi o to, na co się patrzy, ale co się widzi - H.D. Thoreau

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jordancity Zobacz posta
    Z góry przepraszam, że przekroczę nieco twój budżet, ale jeden sklep z Wawy wystawił na allegro Slika 330dx za 235zł. Myślę, że to niezła cena, no i wnioskując po opisie możesz go odebrać osobiście.
    Gdzieś w tym dziale jest mój wątek na temat statywów i wiele osób go chwali, sam byłem go ostatnio zobaczyć i w tej cenie wydaje się być rozsądnym wyborem.

    p.s. do zestawu o którym piszesz, ten statyw spokojnie powinien wystarczyć.
    A możesz podać dokładny adres sklepu , bo tak się składa, że mieszkam blisko Warszawy , to bym podjechał zobaczyć

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Emilnikon Zobacz posta
    A możesz podać dokładny adres sklepu , bo tak się składa, że mieszkam blisko Warszawy , to bym podjechał zobaczyć
    to jest link do ich aukcji:
    http://allegro.pl/statyw-slik-pro-33...368730816.html

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jordancity Zobacz posta
    Super cena, można brać. Dokładają jeszcze pokrowiec. Mam ten statyw i jestem zadowolony.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  9. #9

    Domyślnie

    Kurcze chyba sam zrobię sobie prezent na Święta:

    http://allegro.pl/statyw-slik-pro-33...368730816.html

    w tym samym sklepie tylko chyba bez pokrowca w zestawie.

    edit: ta cena to chyba statyw bez głowicy. Trochę mnie poniosło, przepraszam

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jordancity Zobacz posta
    faktycznie za 200zł
    no troche więcej,ale pamiętaj że kupujesz go na lata, może lepiej opóźnić zakup, dozbierać i być w 100% zadowolonym.
    A tak na marginesie,masz jakieś konkretne zastosowanie? podczas jakiego typu zdjęć chcesz go używać? czy po prostu taki uniwersalny
    ps. tego velbona też polecam
    N D90 +18-105 VR, N 50mm 1.8, Falcon 8mm, N 80-200 2.8 D ED, Sigma 70-300 APO Macro Super,Metz 48 AF-1,YN 460II,Velbon Sherpa 600r } Lowepro Rover AW II

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •