witam,
Czy jest szansa wywołania raw do jpg'a bez utraty jakości? Obrabiam foty w camera raw tzn. ekspozycja, balans bieli, kontrast itp. Następnie otwieram obrazek w PS 3 i wyostrzam. No i teraz następuje moment, w którym nie wiem co dalej. Kiedy zapiszę całość jako psd to naprawdę jest super, ale pliki ważą ponad 25 mb. Kiedy zapiszę obraz jako jpg jest ok z wielkością pliku tzn. ok 6 mb, ale gołym okiem widzę spadek jakości (ostrość, nasycenie barw) w stosunku do psd... Czy ktoś ma na to receptę?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami