Panie i panowie, ponieważ nastąpił mały galimatias w temacie sportów moto. postanowiłem nie co ogarnąć istotę rzeczy. Tu proszę się wypowiadać zgodnie z tematem, czyli F1 w 2011. i tylko to. Co się tyczy aktualnej kondycji Roberta Kubicy, będziemy dyskutować w innym wątku.
pozdr
szymony
----------------
Kalendarz na 2011 r.
01 - 13.03 - GP Bahrainu (Sakhir)
02 - 27.03 - GP Australii (Albert Park)
03 - 10.04 - GP Malezjii (Sepang)
04 - 17.04 - GP Chin (Shanghai)
05 - 08.05 - GP Turcji (Istambul Park)
06 - 22.05 - GP Hiszpanii (Catalunya)
07 - 29.05 - GP Monaco (Monte Carlo) - tor uliczny
08 - 12.06 - GP Kanady (Gilles Villeneuve)
09 - 26.06 - GP Europy (Valencia) - tor uliczny
10 - 10.07 - GP Wielkiej Brytanii (Silverstone)
11 - 24.07 - GP Niemiec (Nurburgring)
12 - 31.07 - GP Węgier (Hungaroring)
13 - 28.08 - GP Belgii (Spa-Francorchamps)
14 - 11.09 - GP Włoch (Monza)
15 - 25.09 - GP Singapuru (Marina Bay) - tor uliczny
16 - 09.10 - GP Japonii (Suzuka)
17 - 16.10 - GP Korei Płd (Yeongam)
18 - 30.10 - GP Indii (Jaypee) - tor w budowie
19 - 13.11 - GP Abu Zabi (Yas Marina)
20 - 27.11 - GP Brazylii (Interlagos)
EDIT: Zapomniałem:
Wysłano z domu. Południowo wschodnia część pokoju.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami