Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Wątek: Pieskowa ...

  1. #1

    Domyślnie Pieskowa ...

    ... wczesnym rankiem.


    A sceneria już mocno późnojesienna była.



    * Zapraszam *





    * Dziękuję *


    Specjalne podziękowania dla Jacka za ciekawy plenerek .

  2. #2

    Domyślnie

    Fajny kadr,ale z tym różem to pojechałeś,chyba,a nawet zdecydowanie zbyt mocno...
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  3. #3

    Domyślnie

    Andrzej, to był po prostu różowy wschód . Słońce wschodziło za plecami.
    I wcale nie musiałem jechać w górę, wręcz zjechałem trochę w dół .

  4. #4

    Domyślnie

    Jest tak jak powinno byc!
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  5. #5

    Domyślnie

    Gitarka jest, fajnie skąpane w porannej zorzy.
    LED ZEPPELIN

  6. #6

    Domyślnie

    Fajnie ułożony kadr Za różem nie przepadam :P ale tutaj jest ołki
    "nie pióro czyni obraz lecz malarz"
    Pozdro Kuba

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo dobra miejscówka, dobrze skomponowany kadr a światło - wiadomo po to się rano wstaje by je łapać.
    Niemniej jeśli ktoś nie zwlókł się z rańca na foty ni razu to ciężko mu przyjąć te kolory.
    Ja mam z ostatniego wypadu na kilku kadrach takie kolory że jakbym je pokazał na forum to aż strach pomyśleć co by się działo
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  8. #8

    Domyślnie

    Kadr elegancki,kolory mogą być,różnie ostatnio bywało nad Krakowem .

  9. #9

    Domyślnie

    Swietne miejsce i kadr. Co do kolorów, to mi pasuje, widziałem bardziej intensywne wschody

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ostrytux Zobacz posta
    Bardzo dobra miejscówka, dobrze skomponowany kadr a światło - wiadomo po to się rano wstaje by je łapać.
    Niemniej jeśli ktoś nie zwlókł się z rańca na foty ni razu to ciężko mu przyjąć te kolory.
    Ja mam z ostatniego wypadu na kilku kadrach takie kolory że jakbym je pokazał na forum to aż strach pomyśleć co by się działo
    Ostry ,nie próbuj nawet wmawiać mi ,że przez dziesiątki lat łowienia porannego ryb,nawet nie fotografowania,nie znam klimatu poranka,w różnych porach roku...
    Tu,na lapku,jeszcze znośnie to wygląda,ale na monitorze(szerokim gamucie) odpada....

    A róbta... co chceta..
    Pozdrawiam
    Andrzej.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •