Szukaj
Fajny kadr,ale z tym różem to pojechałeś,chyba,a nawet zdecydowanie zbyt mocno...![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Andrzej, to był po prostu różowy wschód. Słońce wschodziło za plecami.
I wcale nie musiałem jechać w górę, wręcz zjechałem trochę w dół.
Jest tak jak powinno byc!
Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.
Gitarka jest, fajnie skąpane w porannej zorzy.![]()
LED ZEPPELIN
Fajnie ułożony kadrZa różem nie przepadam :P ale tutaj jest ołki
"nie pióro czyni obraz lecz malarz"
Pozdro Kuba
Bardzo dobra miejscówka, dobrze skomponowany kadr a światło - wiadomo po to się rano wstaje by je łapać.
Niemniej jeśli ktośnie zwlókł się z rańca na foty ni razu to ciężko mu przyjąć te kolory.
Ja mam z ostatniego wypadu na kilku kadrach takie kolory że jakbym je pokazał na forum to aż strach pomyśleć co by się działo![]()
Zapraszam
<a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>
Kadr elegancki,kolory mogą być,różnie ostatnio bywało nad Krakowem.
Swietne miejsce i kadr. Co do kolorów, to mi pasuje, widziałem bardziej intensywne wschody![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Skontaktuj się z nami