Szukaj
Cze Ziomal
Eksploracja drogi do Chochołowskiej (czy też Kościeliskiej) ?Dość sympatyczne zdjęcie chociaż widziałbym mimo wszystko kadr poziomy.
Świetne ujęcie, tylko ta ramka taka przytłaczająca![]()
466x600,z ramką...no to pojechałeś po bandzie...![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
ładna praca![]()
Czecho ZiomKościeliska. Pion akcentuje tytuł... Pozdro...
Jak wyżej, ramka miała również podkreślić tytułowy "skrawek"... Dzięki za wpis
Prawie się mieści u laptopowców...
Harb, Jurek, Niko dzięki za wizytę...![]()
Bardzo ładne lecz też wolałbym troszkę szerzej. Pozdrawiam kolegę mojego miasta.
Skontaktuj się z nami