Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Skrawek

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Cze Ziomal
    Eksploracja drogi do Chochołowskiej (czy też Kościeliskiej) ? Dość sympatyczne zdjęcie chociaż widziałbym mimo wszystko kadr poziomy.

  3. #3

    Domyślnie

    Świetne ujęcie, tylko ta ramka taka przytłaczająca
    D 90; D750; D850; N 35; N 14-24, N 70-200


  4. #4

    Domyślnie

    466x600,z ramką...no to pojechałeś po bandzie...
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  5. #5

    Domyślnie

    ładna praca

  6. #6

    Domyślnie

    Ciasno,mało ale się podoba .

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurek1906 Zobacz posta
    Ciasno,mało ale się podoba .
    Byłem tu kilka razy i nie wiedziałem co napisać - już wiem.
    LED ZEPPELIN

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sławomirowski Zobacz posta
    Cze Ziomal
    Eksploracja drogi do Chochołowskiej (czy też Kościeliskiej) ? Dość sympatyczne zdjęcie chociaż widziałbym mimo wszystko kadr poziomy.
    Czecho Ziom Kościeliska. Pion akcentuje tytuł... Pozdro...

    Cytat Zamieszczone przez Lestad Zobacz posta
    Świetne ujęcie, tylko ta ramka taka przytłaczająca
    Jak wyżej, ramka miała również podkreślić tytułowy "skrawek"... Dzięki za wpis

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    466x600,z ramką...no to pojechałeś po bandzie...
    Prawie się mieści u laptopowców...

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    ładna praca
    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Byłem tu kilka razy i nie wiedziałem co napisać - już wiem.
    Harb, Jurek, Niko dzięki za wizytę...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurek1906 Zobacz posta
    Ciasno,mało ale się podoba .

    dokładnie. !!!
    System NIKON + statyw nie taki już rozchwiany aby to udźwignąć
    Pozdrawiam Marek

  10. #10

    Domyślnie

    Bardzo ładne lecz też wolałbym troszkę szerzej. Pozdrawiam kolegę mojego miasta.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •