Witam
Jak poprawiacie WB generalnie kolorystyke w Capture NX 2?
Dzięki
Szukaj
Witam
Jak poprawiacie WB generalnie kolorystyke w Capture NX 2?
Dzięki
że co...??
A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4
Jest kilka opcji, jedna to po prawej stronie na gorze masz opcje CAMERA SETINGS i tam mozesz wybrac WB ktore sa dostepne w puszce lub ustawic dowolny....druga opcja i to jest ta ktorej najczesciej uzywam (czesto selektywnie) to zaraz po prawej stronie od narzedzia do ciecia (kadrowania) sa trzy punkty, punkt bieli, szarosci i czerni, wybierasz punkt szarosci i stawiasz go na zdjeciu, przesuwajac widzisz zmiany WB
Kolorystyke....jest kilka opcji, ale najbardziej popularna jest color point![]()
Nikon http://greg77.com/
Greg77: Dzięki. Ja do tej pory głównie używałem tylko Camera settings /wb/ set color temperature na set grey point ustawiałem i przeważnie i zmieniałem tam suwaki red i blue, a rzeczywiście twoja metoda działa dobrze.
Nikon http://greg77.com/
W niko capture? czy też w PS
Skontaktuj się z nami