1 ze względu na obróbkę -NIE
reszta TAK choć 2i 3 chyba najbardziej mi się podobają
bonus jest przesłodki
Szukaj
1 ze względu na obróbkę -NIE
reszta TAK choć 2i 3 chyba najbardziej mi się podobają
bonus jest przesłodki
Bonus jest slodki..tylko ciecieglowy nie w moim guscie.
D 300 - N 24-70D / T 12-24 PRO / SB - 800 / N 50 - 1,4 AFS
Najgorsze jest pierwsze 100 000 Zdjec
a mi się włąśnie obróbka podoba..i kadry też..no i modelka..tak modelka najbardziej :]
Bonus wow
N D70s + N AF 28-100/3,5-5,6 G + Vivitar 70-210/4,5-5,6 Macro + CPL Haida + Centon FH85
no toś se pospacerował... jak dla mnie też mógłbyś bonusik obciąć inaczej![]()
.
zdjecia fajne ......
ale dlaczego Twoja strona zgloszona jest do stron dokonujacych atakow?
d300s, d3100, 35 1.8, sy 85 1.4, s17-70 2.8-4, 70-300vr, sabina 900, nissin 620.....
Najbardziej mi sie 1 widzi. 4 po przycieciu 1/4 od gory w moich oczasch zyskuje i to bardzo.
Nic nowego nie napiszę chyba. 3 i 4 bardzo dobre. Na dwójce uzyskałeś ciekawe kolory, natomiast gdyby dało się zejść z mikrokontrastem i je zachować, byłoby super. Dla mnie, bo jednak trzyma się ono twojego stylu. Gest z palcem niezbyt udany moim zdaniem. Bonus apetyczny, ale rzeczywiście cięcie takie sobie, a i kolor skóry niekoniecznie.
Czworka niesamowicie chlodna i mocna. Najlepsza... Bardzo mi sie podoba.
Skontaktuj się z nami