Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Iza...

  1. #11

    Domyślnie

    1 ze względu na obróbkę -NIE
    reszta TAK choć 2i 3 chyba najbardziej mi się podobają
    bonus jest przesłodki

  2. #12

    Domyślnie

    Bonus jest slodki..tylko ciecieglowy nie w moim guscie.
    D 300 - N 24-70D / T 12-24 PRO / SB - 800 / N 50 - 1,4 AFS
    Najgorsze jest pierwsze 100 000 Zdjec

  3. #13
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2010
    Miasto
    Starogard Gd
    Posty
    168

    Domyślnie

    a mi się włąśnie obróbka podoba..i kadry też..no i modelka..tak modelka najbardziej :]

  4. #14

    Domyślnie

    Bonus wow
    N D70s + N AF 28-100/3,5-5,6 G + Vivitar 70-210/4,5-5,6 Macro + CPL Haida + Centon FH85

  5. #15
    Gaduła Awatar matys
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    szczecin / chesterfield
    Posty
    1 256

    Domyślnie

    no toś se pospacerował... jak dla mnie też mógłbyś bonusik obciąć inaczej
    .

  6. #16

    Domyślnie

    zdjecia fajne ......
    ale dlaczego Twoja strona zgloszona jest do stron dokonujacych atakow?
    d300s, d3100, 35 1.8, sy 85 1.4, s17-70 2.8-4, 70-300vr, sabina 900, nissin 620.....

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rav4 Zobacz posta
    zdjecia fajne ......
    ale dlaczego Twoja strona zgloszona jest do stron dokonujacych atakow?
    w sumie to sam nie wiem... szukam kogoś kto się jej bliżej przyjrzy.

  8. #18

    Domyślnie

    Najbardziej mi sie 1 widzi. 4 po przycieciu 1/4 od gory w moich oczasch zyskuje i to bardzo.

  9. #19

    Domyślnie

    Nic nowego nie napiszę chyba. 3 i 4 bardzo dobre. Na dwójce uzyskałeś ciekawe kolory, natomiast gdyby dało się zejść z mikrokontrastem i je zachować, byłoby super. Dla mnie, bo jednak trzyma się ono twojego stylu. Gest z palcem niezbyt udany moim zdaniem. Bonus apetyczny, ale rzeczywiście cięcie takie sobie, a i kolor skóry niekoniecznie.

  10. #20

    Domyślnie

    Czworka niesamowicie chlodna i mocna. Najlepsza... Bardzo mi sie podoba.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •