Szukaj
Jedynka nie, ale 2 to jest ostra jak...
Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S
szybko i sprawnie podmienione![]()
Kurcze jedynka ladna, ale nieco za ciasno....minimalnie szerzej...
Dwa to proponuje cos w tym stylu, zrobiuone w minute, tylko selektywnie kontrast i jasnosc, obrob od zera....!
Nikon http://greg77.com/
wow dwójka to miejcówka marzenie - masz na niej jakieś dziwne jaśniejsze plamy ? no jeszcze trochę czeka Cię nauki, ale kiedy opanujesz obróbkę wówczas będziesz miał co pokazywać![]()
Piekne miejsca... czekam na kolejne odslony!![]()
Drzewka na jedynce jakby z Legolandui ten krzaczor zielony na dole rozprasza. Dwójka na tak, choc te plamy przeszkadzają. Ale kadr ok.
Skontaktuj się z nami