ZA malo kontrastu moim zdaniem... jezeli uzyles tyle szumu celowo to dlaczego nie pokusic sie o zwiekszenie kontrastu? Kadry na jedynce i dwojce az sie wrecz prosza o to!
Szukaj
ZA malo kontrastu moim zdaniem... jezeli uzyles tyle szumu celowo to dlaczego nie pokusic sie o zwiekszenie kontrastu? Kadry na jedynce i dwojce az sie wrecz prosza o to!
Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.
Skontaktuj się z nami