Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Herbst

  1. #1
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 535

    Domyślnie Herbst

    Witam! Zdjęcie niestety nie oddaje klimatu jaki tam panował, nie miałem niestety statywu więc musiałem ratować się wysokim iso i trochę zaszumiło


    D700 16,17-35,35

  2. #2

    Domyślnie

    Rozumiem,że chciałeś podzielić się kolorami jesieni,bo poza ładnymi żółciami niewiele więcej udało się Ci przekazać,tym razem...
    Ostatnio edytowane przez borregaard ; 17-10-2010 o 22:33
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  3. #3

    Domyślnie

    I ja klimatu miejsca nie odczuwam ...szkoda

  4. #4
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 535

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Rozumiem,że chciałeś podzielić się kolorami jesieni,bo poza ładnymi żółciami niewiele więcej nie udało się Ci przekazać,tym razem...
    Właśnie coś takiego miałem na myśli, nie uważam tej pracy za jakąś wielką rewelację poza tym to 35 mm więc tak czy siak nie mój świat a w oczekiwaniu na szeroki kąt chciałem coś wrzucic
    D700 16,17-35,35

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Rozumiem,że chciałeś podzielić się kolorami jesieni,bo poza ładnymi żółciami niewiele więcej nie udało się Ci przekazać,tym razem...
    Trudno nie zgodzić się z wypowiedzią Andrzeja.
    ps. A jaki szeroki zaciągasz jeśli można spytać?
    LED ZEPPELIN

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jendryn Zobacz posta
    Właśnie coś takiego miałem na myśli, nie uważam tej pracy za jakąś wielką rewelację poza tym to 35 mm więc tak czy siak nie mój świat a w oczekiwaniu na szeroki kąt chciałem coś wrzucic
    No i OK,to forum ,a nie wyścig szczurów ,więc podoba mi się Twoje podejście...Pzdr.
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  7. #7

    Domyślnie

    Nie bede ukrywal ,ze kolor lisci bije po oczach
    Czekam na szeroki kat

  8. #8
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 535

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Trudno nie zgodzić się z wypowiedzią Andrzeja.
    ps. A jaki szeroki zaciągasz jeśli można spytać?
    Chyba Sigme 20 1.8 albo Samyanga 14 2.8, ale raczej Sigme za względu na filtry. Ciężko bez szerokiego...
    D700 16,17-35,35

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jendryn Zobacz posta
    Chyba Sigme 20 1.8 albo Samyanga 14 2.8, ale raczej Sigme za względu na filtry. Ciężko bez szerokiego...
    Nawet beznadziejnie...
    LED ZEPPELIN

  10. #10
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 535

    Domyślnie

    Dopiero wczoraj poznałem prawdziwe możliwości 35 mm na pełnej klatce, prawde mówiąc świetna ogniskowa, jednak jak się człowiek przyzwyczaił do 15 mm ciężko cokolwiek wykombinować z krajobrazem
    D700 16,17-35,35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •