Witam! Zdjęcie niestety nie oddaje klimatu jaki tam panował, nie miałem niestety statywu więc musiałem ratować się wysokim iso i trochę zaszumiło
Szukaj
Witam! Zdjęcie niestety nie oddaje klimatu jaki tam panował, nie miałem niestety statywu więc musiałem ratować się wysokim iso i trochę zaszumiło
D700 16,17-35,35
Rozumiem,że chciałeś podzielić się kolorami jesieni,bo poza ładnymi żółciami niewiele więcej udało się Ci przekazać,tym razem...
Ostatnio edytowane przez borregaard ; 17-10-2010 o 22:33
Pozdrawiam
Andrzej.
I ja klimatu miejsca nie odczuwam ...szkoda![]()
Nie bede ukrywal ,ze kolor lisci bije po oczach
Czekam na szeroki kat![]()
Dopiero wczoraj poznałem prawdziwe możliwości 35 mm na pełnej klatce, prawde mówiąc świetna ogniskowa, jednak jak się człowiek przyzwyczaił do 15 mm ciężko cokolwiek wykombinować z krajobrazem![]()
D700 16,17-35,35
Skontaktuj się z nami