Ten Crumpler to bardzo fajna torba. Dla geya.
Może to: http://naneubags.com/products.mdv?p=s-115
Szukaj
Ten Crumpler to bardzo fajna torba. Dla geya.
Może to: http://naneubags.com/products.mdv?p=s-115
The name of the game is to fill the frame.
MEKKO seria REPORTER - bardzo fajne torby o nie fotograficznym wyglądzie...
http://www.fotto.lublin.pl/index.php...y&art=reporter
Jeśli to nie wygląda jak to torba fotograficzna, to ja nie wiem co może wyglądać na torbę fotograficzną.
The name of the game is to fill the frame.
Wygląd "fotograficzny" bądź "niefotograficzny" to ocena indywidualnaPodzielam zdanie, że domke i mekko (reporter) mają "niefoto" wygląd.
Domke istnieje na rynku od wielu lat, z tego co pamiętam to wzornictwo ich wyrobów się niewiele zmieniło. A to znaczy, że ich produkty są rozpoznawalne, jako fotograficzne oczywiście.
The name of the game is to fill the frame.
Rozpoznawalne, wśród osób zajmujących się lub interesujących fotografią. To że firma istnieje tyle lat nie oznacza, że jest produkty wyglądają na fotograficzne. Domke poznałem jakieś dwa lata temu a fotografią interesuję się dłużej. Gdybym te dwa lata wstecz zobaczył torbę tej marki (nie dotyczy to wszystkich modeli) nie powiedziałbym, że służy do noszenia sprzętu foto.
http://allegro.pl/torba-teczka-002-n...251372149.html może coś takiego, mam i sobie chwalę
noprawie jak domka, takie zapięcie podobne.
mekko jednak różni się od domke, ceną także
też jakimś rozwiązaniem jest wziąć zwykłą torbę "cywilną" i wepchnąć do niej pokrowiec foto. czasem tak robię, ale bedziej tylko pokrowiec na tele...
A może ktoś ma w posiadaniu takową
http://products.lowepro.com/product/...%20AW,2122.htm.
wydaje się dosyć pojemna. Mam w planie schować tam D300s,10-24,24-70,70-300
,105,sb900 . Za opinie z góry dziękuję.
Pozdr.
Skontaktuj się z nami