Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: "miekka" torba

  1. #1

    Domyślnie "miekka" torba

    Hi.

    Szukam torby na ramie w ktorej zmiescilby sie d90 + 2 obiektywy + lampa. Wazne zeby torba nie wygladala na typowa fotograficzna i nie byla taka typowa "cegla"

    Pozdrawiam
    D.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez deimon Zobacz posta
    Hi.

    Szukam torby na ramie w ktorej zmiescilby sie d90 + 2 obiektywy + lampa. Wazne zeby torba nie wygladala na typowa fotograficzna i nie byla taka typowa "cegla"

    Pozdrawiam
    D.
    dobre pytanie
    sam szukam czegos i ju sam nie wiem co brac chociaz mam kilka pozycji zaproponowanych przez ludzi z forum
    Nikon D90, S18-200, N50 1.8 + Canon Powershot S3 IS

  4. #4

    Domyślnie

    monitor czyscisz
    Nikon D90, S18-200, N50 1.8 + Canon Powershot S3 IS

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Dzieki wszystkim za odpowiedzi. Ten Crumpler wydaje mi sie najciekawszy. Ma go ktos moze? Czy miesci sie w nim d90 z gripem ? Pan google powiedzial ze jedyna wada jest ze trzeba otworzyc cala torbe zeby dostac sie do jej zawartosci. Jak to sie sprawdza w "codziennym" uzytkowaniu ?

  7. #7

    Domyślnie

    http://www.tamrac.com/5535.htm
    http://www.e-cyfrowe.pl/vanguard-tor...8-p-17326.html
    całkiem ciekawe torby i nie powalają ceną... sam się już chwile zastanawiam i możliwe, że w niedługim czasie pozycja nr. 2 będzie u mnie
    1/2 Get Lucky Photo
    D750| S 35mm | N 50mm 1.8 | SB700

  8. #8
    Oszczędny w słowach Awatar kamilkamien
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Kamień Krajeński
    Posty
    136

    Domyślnie

    To mnie na łopatki położyło dosłownie!

    Cytat Zamieszczone przez deimon Zobacz posta
    Dzieki wszystkim za odpowiedzi. Ten Crumpler wydaje mi sie najciekawszy. Ma go ktos moze? Czy miesci sie w nim d90 z gripem ? Pan google powiedzial ze jedyna wada jest ze trzeba otworzyc cala torbe zeby dostac sie do jej zawartosci. Jak to sie sprawdza w "codziennym" uzytkowaniu ?
    Podłączam się do pytania jeśli mogę prosić o konkretną opinię.
    Pierdoły z żółtymi oznaczeniami i jakieś tam światło studyjne...

  9. #9

    Domyślnie

    Domke lub taniej mekko

  10. #10

    Domyślnie

    Domke z tego co kojarze są miękkie.

    EDIT:
    Nie zauważyłęm ostatniego posta
    Ostatnio edytowane przez MiX ; 30-09-2010 o 19:24 Powód: gapiostwo
    "Of course, there will always be those who look only at technique, who ask „how,” while others of a more curious nature will ask „why”."
    Man Ray

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •