Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: "miekka" torba

  1. #11

    Domyślnie

    Ten Crumpler to bardzo fajna torba. Dla geya.
    Może to: http://naneubags.com/products.mdv?p=s-115
    The name of the game is to fill the frame.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zakwas Zobacz posta
    Ten Crumpler to bardzo fajna torba. Dla geya.
    Może to: http://naneubags.com/products.mdv?p=s-115
    Moim zdaniem ta torba naneu wygląda fotograficznie i ma za dużo "bajerów".

  3. #13

    Domyślnie

    MEKKO seria REPORTER - bardzo fajne torby o nie fotograficznym wyglądzie...

    http://www.fotto.lublin.pl/index.php...y&art=reporter

  4. #14

    Domyślnie

    Jeśli to nie wygląda jak to torba fotograficzna, to ja nie wiem co może wyglądać na torbę fotograficzną.
    The name of the game is to fill the frame.

  5. #15

    Domyślnie

    Wygląd "fotograficzny" bądź "niefotograficzny" to ocena indywidualna Podzielam zdanie, że domke i mekko (reporter) mają "niefoto" wygląd.

  6. #16

    Domyślnie

    Domke istnieje na rynku od wielu lat, z tego co pamiętam to wzornictwo ich wyrobów się niewiele zmieniło. A to znaczy, że ich produkty są rozpoznawalne, jako fotograficzne oczywiście.
    The name of the game is to fill the frame.

  7. #17

    Domyślnie

    Rozpoznawalne, wśród osób zajmujących się lub interesujących fotografią. To że firma istnieje tyle lat nie oznacza, że jest produkty wyglądają na fotograficzne. Domke poznałem jakieś dwa lata temu a fotografią interesuję się dłużej. Gdybym te dwa lata wstecz zobaczył torbę tej marki (nie dotyczy to wszystkich modeli) nie powiedziałbym, że służy do noszenia sprzętu foto.

  8. #18

  9. #19

    Domyślnie

    no prawie jak domka, takie zapięcie podobne.

    mekko jednak różni się od domke, ceną także
    też jakimś rozwiązaniem jest wziąć zwykłą torbę "cywilną" i wepchnąć do niej pokrowiec foto. czasem tak robię, ale bedziej tylko pokrowiec na tele...

  10. #20

    Domyślnie

    A może ktoś ma w posiadaniu takową
    http://products.lowepro.com/product/...%20AW,2122.htm.
    wydaje się dosyć pojemna. Mam w planie schować tam D300s,10-24,24-70,70-300
    ,105,sb900 . Za opinie z góry dziękuję.
    Pozdr.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •