… a co nie można
http://www.mdi.lu/
… a tak poważnie firma działa od tylu lat a w żadnej prasie nie widziałem opisów silnika napędzanego tylko sprężonym powietrzem jako paliwo .
Szukaj
… a co nie można
http://www.mdi.lu/
… a tak poważnie firma działa od tylu lat a w żadnej prasie nie widziałem opisów silnika napędzanego tylko sprężonym powietrzem jako paliwo .
. . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .
nie działa.... Słyszałem coś o takim napędzie bodajże 1-2 lata temu na Discovery jako innowacyjny wynalazek
![]()
… co nie działa ?
Firma jest na rynku już pare latTeraz już mają kilka modeli działających .
. . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .
Strona nie działa.
Pierwsze, na co zwróciłem uwagę, to, ze skręcił w lewo z pasa do skrętu w prawo...
Strona działa i ma się dobrze http://www.mdi.lu/ , http://www.mdi.lu/english/
Może przeglądarka ci siadłaNa Firefox działa na Safari też jest ok
Ostatnio edytowane przez gadas ; 29-09-2010 o 19:47
. . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .
Link mi na firefoxie nie działa, ale mniejsza o to.
Jedynym krajem gdzie promowane jest użytkowanie pojazdów na sprężone powietrze jest Hiszpania.
Tak jeżdżą autobusy komunikacji miejskiej tak zasilane.
Jest to ciekawe rozwiązanie, ale dobre dla dużych pojazdów.
Ja i tak wolał bym pojazd na "wodór".
NP MX8....
Pozdrawiam Krzysztof M.
Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....
Ja wolał bym wszystko byle by nie bywać na stacjach paliw .
Co do wyboru wodór czy powietrze jednak skłaniał bym się do tankowania powietrza![]()
. . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .
Wodór, to raz uruchomiona elektrownia na kół !!
Ja jestem elektrykiem to wolę "elektrownie wodorową".
![]()
Pozdrawiam Krzysztof M.
Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....
Skontaktuj się z nami