Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Wątek: Auto...

  1. #1

    Domyślnie Auto...

    … a co nie można
    http://www.mdi.lu/
    … a tak poważnie firma działa od tylu lat a w żadnej prasie nie widziałem opisów silnika napędzanego tylko sprężonym powietrzem jako paliwo .
    . . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .

  2. #2

    Domyślnie

    nie działa.... Słyszałem coś o takim napędzie bodajże 1-2 lata temu na Discovery jako innowacyjny wynalazek

  3. #3

    Domyślnie

    … co nie działa ?
    Firma jest na rynku już pare lat Teraz już mają kilka modeli działających .
    . . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .

  4. #4

    Domyślnie

    Strona nie działa.
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  5. #5

    Domyślnie

    Pierwsze, na co zwróciłem uwagę, to, ze skręcił w lewo z pasa do skrętu w prawo...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez superkomornik Zobacz posta
    Strona nie działa.
    działa
    Nikon D90, S18-200, N50 1.8 + Canon Powershot S3 IS

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez superkomornik Zobacz posta
    Strona nie działa.
    Strona działa i ma się dobrze http://www.mdi.lu/ , http://www.mdi.lu/english/
    Może przeglądarka ci siadła Na Firefox działa na Safari też jest ok
    Ostatnio edytowane przez gadas ; 29-09-2010 o 19:47
    . . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .

  8. #8

    Domyślnie

    Link mi na firefoxie nie działa, ale mniejsza o to.
    Jedynym krajem gdzie promowane jest użytkowanie pojazdów na sprężone powietrze jest Hiszpania.
    Tak jeżdżą autobusy komunikacji miejskiej tak zasilane.

    Jest to ciekawe rozwiązanie, ale dobre dla dużych pojazdów.

    Ja i tak wolał bym pojazd na "wodór".
    NP MX8....
    Pozdrawiam Krzysztof M.
    Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....

  9. #9

    Domyślnie

    Ja wolał bym wszystko byle by nie bywać na stacjach paliw .
    Co do wyboru wodór czy powietrze jednak skłaniał bym się do tankowania powietrza
    . . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .

  10. #10

    Domyślnie

    Wodór, to raz uruchomiona elektrownia na kół !!
    Ja jestem elektrykiem to wolę "elektrownie wodorową".
    Pozdrawiam Krzysztof M.
    Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •