http://www.sportsbun.com/ksw-14-live...s-mma-ksw-xiv/ tutaj jest całe zestawienie.
Osobiście oglądam tu - http://antektv.com/transmisje.php
Szukaj
http://www.sportsbun.com/ksw-14-live...s-mma-ksw-xiv/ tutaj jest całe zestawienie.
Osobiście oglądam tu - http://antektv.com/transmisje.php
aparat + kit www.korzewa.com
a myślałem z tylko ja się wgapiam tak na te panie :d
co do pudziana i tego gigantycznego pana, nie wiem co myśleć, będzie ciekawie![]()
x-pro2 + xt-10 | 23 2.0 + 35 1.4 + 50 2.0 <3
www.ma-foto.pl
E tam - freakshow sie jaracie, a tu juz 4 naprawde dobre walki za nami, a przed nami jeszcze blachowicz i dowda - dobra gala w sumie
jesli chodzi o elementy cyrkowe to w pojedynku czlowieka bez nerki z czlowiekiem bez jaj stawiam na salete, a w pojedynku pudziana z butterbeanem na pudziana. w normalnej sytuacji pewnie bym stawial na butterbeana, ale jego wygrana nikomu sie nie oplaca (s samym grubasem na czele), wiec jest zbyt duze prawdoopdobienstwo ustawki.
www.burek.pl, www.blog.burek.pl <--- zapraszam
"Saleta udusił Najmana przedramieniem" haha![]()
Silny człowiek jest najsilniejszy gdy jest sam
W tym miejscu trzeba się chwalić sprzętem?
Generalnie walkę Salety i Najmana pozostawię bez komentarza...
Jak będę piękny i bogaty, kupię sobie Leicę
ależ walka![]()
Co to było ta ostatnia walka Najman vs Saleta ?Bez kitu , ale bardziej efekciarskie są walki żuli na youtube
![]()
Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniachâ W.B.Yeats
w porównaniu do wcześniejszych walk, to co obejrzeliśmy przed chwilą było trochę śmieszne, ale tam
ja chce zobaczyć pudziana!
x-pro2 + xt-10 | 23 2.0 + 35 1.4 + 50 2.0 <3
www.ma-foto.pl
Jeszcze mu pięknie Saleta pojechał po rajtuzkach do mikrofonu![]()
Silny człowiek jest najsilniejszy gdy jest sam
W tym miejscu trzeba się chwalić sprzętem?
Pojechać mu pojechał, ale koniec tej walki to tragedia...
Jak będę piękny i bogaty, kupię sobie Leicę
Skontaktuj się z nami