Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 68

Wątek: Ksw 14

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arsiser Zobacz posta
    ma ktoś stream ??? siedzę w pracy nie mam jak obejrzeć
    http://www.sportsbun.com/ksw-14-live...s-mma-ksw-xiv/ tutaj jest całe zestawienie.
    Osobiście oglądam tu - http://antektv.com/transmisje.php
    aparat + kit www.korzewa.com

  2. #12

    Domyślnie

    a myślałem z tylko ja się wgapiam tak na te panie :d

    co do pudziana i tego gigantycznego pana, nie wiem co myśleć, będzie ciekawie
    x-pro2 + xt-10 | 23 2.0 + 35 1.4 + 50 2.0 <3
    www.ma-foto.pl

  3. #13

    Domyślnie

    E tam - freakshow sie jaracie, a tu juz 4 naprawde dobre walki za nami, a przed nami jeszcze blachowicz i dowda - dobra gala w sumie
    jesli chodzi o elementy cyrkowe to w pojedynku czlowieka bez nerki z czlowiekiem bez jaj stawiam na salete, a w pojedynku pudziana z butterbeanem na pudziana. w normalnej sytuacji pewnie bym stawial na butterbeana, ale jego wygrana nikomu sie nie oplaca (s samym grubasem na czele), wiec jest zbyt duze prawdoopdobienstwo ustawki.

  4. #14
    Oszczędny w słowach Awatar Gurgul99
    Dołączył
    05 2009
    Miasto
    Polska, na dole.
    Posty
    222

    Domyślnie

    "Saleta udusił Najmana przedramieniem" haha
    Silny człowiek jest najsilniejszy gdy jest sam
    W tym miejscu trzeba się chwalić sprzętem?

  5. #15
    Oszczędny w słowach Awatar Brazilianpitbull
    Dołączył
    02 2010
    Miasto
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    170

    Domyślnie

    Generalnie walkę Salety i Najmana pozostawię bez komentarza...
    Jak będę piękny i bogaty, kupię sobie Leicę

  6. #16

  7. #17

    Domyślnie

    Co to było ta ostatnia walka Najman vs Saleta ? Bez kitu , ale bardziej efekciarskie są walki żuli na youtube
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  8. #18

    Domyślnie

    w porównaniu do wcześniejszych walk, to co obejrzeliśmy przed chwilą było trochę śmieszne, ale tam

    ja chce zobaczyć pudziana!
    x-pro2 + xt-10 | 23 2.0 + 35 1.4 + 50 2.0 <3
    www.ma-foto.pl

  9. #19
    Oszczędny w słowach Awatar Gurgul99
    Dołączył
    05 2009
    Miasto
    Polska, na dole.
    Posty
    222

    Domyślnie

    Jeszcze mu pięknie Saleta pojechał po rajtuzkach do mikrofonu
    Silny człowiek jest najsilniejszy gdy jest sam
    W tym miejscu trzeba się chwalić sprzętem?

  10. #20
    Oszczędny w słowach Awatar Brazilianpitbull
    Dołączył
    02 2010
    Miasto
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    170

    Domyślnie

    Pojechać mu pojechał, ale koniec tej walki to tragedia...
    Jak będę piękny i bogaty, kupię sobie Leicę

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •