Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 68

Wątek: Ksw 14

  1. #21

  2. #22

    Domyślnie

    Najman fajnie teraz chodzi po ringu - a Saleta gada i gada i gada...

  3. #23

    Domyślnie

    Kurcze to cwaniactwo Saletry jakies takie... niesportowe. Wiadomo, przed walką jest spektakl, natomiast po walce mógł sobie odpuscić. Zwłaszcza, że sama walka jak i styl w jakim zwycięzył chwały mu nie przynoszą.
    staruszek D70, D90 + SB 600 + 4 zoomy + 5 stałek

  4. #24
    Oszczędny w słowach Awatar Gurgul99
    Dołączył
    05 2009
    Miasto
    Polska, na dole.
    Posty
    222

    Domyślnie

    Wiekszość pamiętać będzie że to on wygrał, nie sposób w jaki to zrobił a pajac Najman zapamięta że przegrał...
    Silny człowiek jest najsilniejszy gdy jest sam
    W tym miejscu trzeba się chwalić sprzętem?

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gurgul99 Zobacz posta
    pajac Najman zapamięta że przegrał...
    Na to bym nie liczył.
    Krzysztof Paszkiewicz

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d_an Zobacz posta
    Kurcze to cwaniactwo Saletry jakies takie... niesportowe. Wiadomo, przed walką jest spektakl, natomiast po walce mógł sobie odpuscić. Zwłaszcza, że sama walka jak i styl w jakim zwycięzył chwały mu nie przynoszą.

    zgadzam się.... trochę przesadził, ale Najmana też nie żałuję, bo sam cwaniaczy za bardzo...

  7. #27

    Domyślnie

    Ogólnie Najman to showman a nie wielki zawodnik, porwał się z motyką na słońce najpierw na "Pudziana" teraz na Saletę. W podobnym tonie Jakimowicza w Bigbrotherze straszył i chyba powinien na tym pozostać Po cichu liczyłem, że Saleta mu konkretny łomot sprawi i przestanie gościu gwiazdorzyć. No a tak pewien niesmak pozostał.
    Ostatnio edytowane przez T.Z. ; 18-09-2010 o 22:25
    Nikon D80 + D40x S17-70 N18-55 N35 N55-200 S70-300 SB600 Lowerpro Flipside 400AW

  8. #28
    Oszczędny w słowach Awatar Brazilianpitbull
    Dołączył
    02 2010
    Miasto
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    170

    Domyślnie

    Zawodnikiem wgl. bym go nie nazwał...
    Nie ma co, efektowny "pojedynek" to raczej nie był...
    Jak będę piękny i bogaty, kupię sobie Leicę

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marcin Borkowski Zobacz posta
    a myślałem z tylko ja się wgapiam tak na te panie :d
    no coś Ty ja np chętnie bym zobaczył na ringu tę śliczną hostessę z uroczymi loczkami i jeszcze bardziej uroczymi, dużymi tymi... no... oczami
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  10. #30

    Domyślnie

    Osobiscie nie podniecalbym sie zwyciestwem Salety tym bardziej, ze sam bardziej oberwal. W ciagu calej walki 'blysnal' tylko tym duszeniem. Nie wiem, czy nawet samymi komentarzami Saleta nie pograzal sie jeszcze bardziej. Choc jako zawodnika lubie Przemka. Na tej gali mozemy zobaczyc ciekawsze walki.
    Pozdrawiam.
    Darek Bagiński.
    Blog

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •