Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 68

Wątek: Ksw 14

  1. #1

    Domyślnie Ksw 14

    Która walka zapowiada się wg Was najciekawiej?
    Pan Fasolka waży ponad dwa kwintale, przynajmniej będzie widowiskowo
    staruszek D70, D90 + SB 600 + 4 zoomy + 5 stałek

  2. #2

    Domyślnie

    Aaaaaaa! Pan Fasolka zje Pudziana!

    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Aaaaaaa! Pan Fasolka zje Pudziana!

    Nie badz taki pewny, lata sukcesow ma juz raczej za soba a Mariusz schudl do 118 kg i cytuję go z jakiegos wywiadu "...Spokojnie przebiegam teraz 10 km, jestem zwinny i szybki, co na pewno odczuje moj przeciwnik"...tak, ze moze Pudzian moze nie bedzie znowu lapal powietrza jak karp wyjety z wody...A jeszcze fajnie bedzie zobaczyc, jak Najman znowu dostanie mega wpie...ol.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 18-09-2010 o 01:57 Powód: pis.
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #4

    Domyślnie

    ma ktoś stream ??? siedzę w pracy nie mam jak obejrzeć
    Nikon FX Tamron Tokina Nikkor Sigma Lowepro Panagor

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d_an Zobacz posta
    Która walka zapowiada się wg Was najciekawiej?
    Pan Fasolka waży ponad dwa kwintale, przynajmniej będzie widowiskowo
    "dwa kwintale" z tego co pamiętam to dziadek podawał wagę wieprzków w takich miarach, jakoś mnie to rozbawiło patrząc na zdjęcia
    Ostatnio edytowane przez eskimos ; 18-09-2010 o 20:37
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  6. #6

    Domyślnie

    No i mamy pierwszy knock out. Góral widowiskowo pokonał rywala.
    A ja jestem też ciekaw "show" Saleta - Najman. Kto zwycięży: facet bez nerki czy facet bez jaj
    staruszek D70, D90 + SB 600 + 4 zoomy + 5 stałek

  7. #7
    Oszczędny w słowach Awatar Gurgul99
    Dołączył
    05 2009
    Miasto
    Polska, na dole.
    Posty
    222

    Domyślnie

    Jeśli fasolka da sie polożyć na ziemię to walka skończy sie bardzo szybko. Mając pupę o wadze 2 kwintali szybko się nie podniesie.
    Silny człowiek jest najsilniejszy gdy jest sam
    W tym miejscu trzeba się chwalić sprzętem?

  8. #8

    Domyślnie

    Co Wy tak na te 2 kwintale patrzycie i o nich gadacie? Ja tam wolę oglądać te panie, które razem z nimi wchodzą

    A tak na serio właśnie jestem ciekaw pojedynku Salety. No i też mam nadzieję, że na Pudziana nie będzie trzeba czekać do rana

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez photofun Zobacz posta
    No i też mam nadzieję, że na Pudziana nie będzie trzeba czekać do rana
    Transmisja jest zaplanowana do północy, a póki co nawet sprawnie to idzie, więc nie powinno być opóźnienia.
    staruszek D70, D90 + SB 600 + 4 zoomy + 5 stałek

  10. #10
    Oszczędny w słowach Awatar Brazilianpitbull
    Dołączył
    02 2010
    Miasto
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    170

    Domyślnie

    Z pięknymi paniami to się zgodzę
    Ja tam chce zobaczyć Fasolke walczącą z Pudzianem, może być zabawnie

    A może ktoś z forum pojechał sfocić galę, orientuje się ktoś ?
    Jak będę piękny i bogaty, kupię sobie Leicę

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •