Która walka zapowiada się wg Was najciekawiej?
Pan Fasolka waży ponad dwa kwintale, przynajmniej będzie widowiskowo![]()
Szukaj
Która walka zapowiada się wg Was najciekawiej?
Pan Fasolka waży ponad dwa kwintale, przynajmniej będzie widowiskowo![]()
staruszek D70, D90 + SB 600 + 4 zoomy + 5 stałek
Aaaaaaa! Pan Fasolka zje Pudziana!
![]()
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Nie badz taki pewny, lata sukcesow ma juz raczej za soba a Mariusz schudl do 118 kg i cytuję go z jakiegos wywiadu "...Spokojnie przebiegam teraz 10 km, jestem zwinny i szybki, co na pewno odczuje moj przeciwnik"...tak, ze moze Pudzian moze nie bedzie znowu lapal powietrza jak karp wyjety z wody
...A jeszcze fajnie bedzie zobaczyc, jak Najman znowu dostanie mega wpie...ol
.
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 18-09-2010 o 01:57 Powód: pis.
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
ma ktoś stream ??? siedzę w pracy nie mam jak obejrzeć
Nikon FX Tamron Tokina Nikkor Sigma Lowepro Panagor
Ostatnio edytowane przez eskimos ; 18-09-2010 o 20:37
Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniachâ W.B.Yeats
No i mamy pierwszy knock out. Góral widowiskowo pokonał rywala.
A ja jestem też ciekaw "show" Saleta - Najman. Kto zwycięży: facet bez nerki czy facet bez jaj![]()
staruszek D70, D90 + SB 600 + 4 zoomy + 5 stałek
Jeśli fasolka da sie polożyć na ziemię to walka skończy sie bardzo szybko. Mając pupę o wadze 2 kwintali szybko się nie podniesie.
Silny człowiek jest najsilniejszy gdy jest sam
W tym miejscu trzeba się chwalić sprzętem?
Co Wy tak na te 2 kwintale patrzycie i o nich gadacie? Ja tam wolę oglądać te panie, które razem z nimi wchodzą
A tak na serio właśnie jestem ciekaw pojedynku Salety. No i też mam nadzieję, że na Pudziana nie będzie trzeba czekać do rana![]()
Z pięknymi paniami to się zgodzę![]()
Ja tam chce zobaczyć Fasolke walczącą z Pudzianem, może być zabawnie
A może ktoś z forum pojechał sfocić galę, orientuje się ktoś ?![]()
Jak będę piękny i bogaty, kupię sobie Leicę
Skontaktuj się z nami