Może mieć wpływ. Operatorzy jakoś w locie kompresują zdjęcia, żeby transfer odciążyć. Był tu nawet kiedyś na forum opisywany taki przypadek.
Szukaj
Może mieć wpływ. Operatorzy jakoś w locie kompresują zdjęcia, żeby transfer odciążyć. Był tu nawet kiedyś na forum opisywany taki przypadek.
macie rację - to wina mobilnego...przełączyłem się na wifi w firmie i jest ok
dzięki za podpowiedzi i rozwiązanie problemu...
da się podziałać z orange na ten temat?
Tak, w opcjach soft do polaczenia jest opcja wylaczenia kompresji.
no dobrze - działa ctrl+F5 - tylko co to za chwyt...? nie da się przeglądarki tak ustawić aby normalnie się tak ładowało?
Skontaktuj się z nami